psc logo big

Візія — освітнє середовище Чернігівщини, у якому створено умови для комфортного, якісного й доступного навчання й професійного розвитку особистості впродовж життя.

Місія — трансформація світоглядних уявлень громади про професійну компетентність, особистісний розвиток шляхом забезпечення можливостей для освіти дорослих, пріоритетом яких має стати покликання, осмисленість і натхнення.

Мета – створити осередок розвитку й професійного вдосконалення дорослого населення (учителів, викладачів, психологів, соціальних працівників та ін.).

Напрями роботи Центру розвитку професійної майстерності й лідерства Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка в 2021/2022 навчальному році:

1. Курси підвищення кваліфікації фахівців різних напрямів.

2. Курси вдосконалення викладацької майстерності.

3. Інші заходи, ініційовані структурними підрозділами університету з метою розвитку й професійного вдосконалення майстерності фахівців (фестиваль, онлайн-маратон, вебінар, тренінг тощо).

4. Партнерська участь у заходах різних рівнів (міжнародні програми, симпозіуми, круглі столи, маратони тощо) для обміну провідним досвідом щодо підвищення якості освіти, розвитку лідерського потенціалу та професійної майстерності вчителів, викладачів, психологів, соціальних працівників та ін.

5. Надання додаткових платних послуг, пов’язаних з напрямами діяльності Центру.

Основні напрями діяльностіДодаткові освітні послугиАнонси та подіїЗворотний зв'язок

Додаткові послуги Центру: розроблення авторських курсів підвищення кваліфікації і перекваліфікації фахівців досвідченими викладачами ЗВО спільно з роботодавцями на запити громад.

“Гранти мобільності: освіта і робота з молоддю” від House of Europe

Набір груп на курси масажу
Цикл зустрічей зі стейкголдерами "Історії успіху"
Українська мова для виконання професійних обов'язків

КУРС "ПОЗИТИВНА ПЕДАГОГІКА"

Лекція-презентація "Альтернативні підходи до формування особистості учнів у приватних освітніх закладах м. Чернігів"

Профорієнтаційний заходів «ІКІГАЙ. ПОШУК СЕБЕ»

Курс підвищення кваліфікації «Європейські практикизбереження життєвого балансу та благополуччя педагогів» (реалізується у рамках імплементації проєкту «Вивчення Європи: освітній вимір» програми Erasmus+ напряму Jean Monnet)

Розвиток Selfskills педагогів: навички балансу та турботи про себе

Курс підвищення кваліфікації "Глобальні проблеми сучасності"

Курс підвищення кваліфікації "Європейський Союз: учора, сьогодні, завтра"

Підсумки роботи Зимової школи «ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ГАЛУЗІ ОСВІТИ: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ»

ЗИМОВА ШКОЛА «Європейські програми для галузі освіти: можливості для України»

Чернігівські Соціальні Музичні Кола

Нові можливості для освітян

Анонс курсів підвищення кваліфікації на червень 2022 року

ОСВІТНЯ РИТОРИКА ПІД ЧАС ВІЙНИ

Курси підвищення кваліфікації “Психосоматика: від теорії до практики”

Фітнес-маратон #Я_можу_teacher_wellness

МАРАТОН «ВИГОРЯННЯ НЕМАЄ НАТХНЕННЯ» (оголошення)

КУРС ПЕДАГОГІЧНОГО НАТХНЕННЯ "ОКРИЛЕНІ" (оголошення)

День відкритих дверей Центру розвитку професійної майстерності й лідерства (оголошення)

ДРУГА ЗУСТРІЧ ІІІ МОДУЛЯ “ОКРИЛЕНИХ”

Cтартував ІІІ модуль курсів удосконалення викладацької майстерності “Окрилені”

ІІ модуль курсів удосконалення викладацької майстерності “Окрилені”

Оголошено набір слухачів на оригінальний курс удосконалення викладацької майстерності “ОКРИЛЕНІ”

07 вересня 2021 року «Освіта в стилі ДЗЕН»

osvits dzenn

Натхненних, активних та готових до перетворень освітян 7 вересня 2021 року зібрав НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка на інноваційному проєкті «Освіта в стилі ДЗЕН» (релакс-посиденьки для педагогів), що реалізується в рамках діяльності Центру розвитку професійної майстерності й лідерства.

Усі звикли бачити викладачів серйозними, вдумливими, заклопотаними. Педагог на пляжі, у магазині, ресторані… ой як дивує учнів та їхніх батьків! А педагог, що цінує себе, дбає про свій ресурс, внутрішній комфорт, наповнює позитивною енергією свій особистий простір і турбується про нього - хіба не рідкість?

На першій зустрічі «STOP вигоряння. Що робити на старті?» з Мариною Коновальчук говорили про причини вигоряння й шляхи його уникнення, ділилися рецептами накопичення енергії, релаксували, дихали, вчилися слухати та чути себе, відчувати, хто я тут і зараз і для чого я тут. І просто насолоджувались товариством однодумців, які на одній хвилі, що так важливо на початку нового навчального року!

Далі - нові теми для обговорення, запрошені експерти, відкриття нового й цінно проведений час.

Слідкуйте за анонсами, дбайте про себе, свій професійний розвиток, зберігайте баланс разом з Центром розвитку професійної майстерності й лідерства НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

def house вул. Гетьмана Полуботка, 53

phone call  096 29 45 310