psc logo big

Візія — освітнє середовище Чернігівщини, в якому професія “педагог” є престижною, а зацікавлені сторони (освітні заклади, батьки, учні, студенти) отримують мотивованих і сучасних вчителів і викладачів.

Місія — трансформація світоглядних уявлень громади про педагогічну освіту шляхом створення умов для фахового розвитку й самореалізації учителів та викладачів, професійним пріоритетом яких є покликання, осмисленість і натхнення.

Мета – створити осередок розвитку й професійного вдосконалення майстерності вчителів, викладачів, що об’єднає всі сторони, зацікавлені в підвищенні якості освіти на рівні трансформації свідомості та в ознайомленні з новими підходами та інструментами викладання і навчання.

Напрями роботи Центру розвитку професійної майстерності та лідерства Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка в 2021/2022 навчальному році:

1. Курси підвищення кваліфікації вчителів (24 програми затверджено радою університету і доступні для реалізації).

2. Курси вдосконалення викладацької майстерності (3-модульна програма “Окрилені” затверджена радою університету).

3. Іспитовий майданчик в межах угоди між Національною комісією зі стандартів державної мови та університетом (університет — уповноважена установа (організація), яка проводить іспити на рівень володіння державною мовою).

4. Інші заходи, ініційовані структурними підрозділами університету з метою розвитку й професійного вдосконалення майстерності вчителів, викладачів (фестиваль, онлайн-маратон, вебінар, тренінг тощо).

5. Партнерська участь у заходах різних рівнів (міжнародні програми, симпозіуми, круглі столи, маратони тощо) для обміну провідним досвідом щодо підвищення якості освіти, розвитку лідерського потенціалу та професійної майстерності вчителів та викладачів.

6. Надання додаткових послуг, пов’язаних з напрямами діяльності Центру.

Основні напрями діяльностіДодаткові освітні послугиАнонси та подіїЗворотний зв'язок

Наразі розділ у стадії наповнення :(

МАРАТОН «ВИГОРЯННЯ НЕМАЄ НАТХНЕННЯ» (оголошення)

КУРС ПЕДАГОГІЧНОГО НАТХНЕННЯ "ОКРИЛЕНІ" (оголошення)

День відкритих дверей Центру розвитку професійної майстерності й лідерства (оголошення)

ДРУГА ЗУСТРІЧ ІІІ МОДУЛЯ “ОКРИЛЕНИХ”

Cтартував ІІІ модуль курсів удосконалення викладацької майстерності “Окрилені”

ІІ модуль курсів удосконалення викладацької майстерності “Окрилені”

Оголошено набір слухачів на оригінальний курс удосконалення викладацької майстерності “ОКРИЛЕНІ”

07 вересня 2021 року «Освіта в стилі ДЗЕН»

osvits dzenn

Натхненних, активних та готових до перетворень освітян 7 вересня 2021 року зібрав НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка на інноваційному проєкті «Освіта в стилі ДЗЕН» (релакс-посиденьки для педагогів), що реалізується в рамках діяльності Центру розвитку професійної майстерності й лідерства.

Усі звикли бачити викладачів серйозними, вдумливими, заклопотаними. Педагог на пляжі, у магазині, ресторані… ой як дивує учнів та їхніх батьків! А педагог, що цінує себе, дбає про свій ресурс, внутрішній комфорт, наповнює позитивною енергією свій особистий простір і турбується про нього - хіба не рідкість?

На першій зустрічі «STOP вигоряння. Що робити на старті?» з Мариною Коновальчук говорили про причини вигоряння й шляхи його уникнення, ділилися рецептами накопичення енергії, релаксували, дихали, вчилися слухати та чути себе, відчувати, хто я тут і зараз і для чого я тут. І просто насолоджувались товариством однодумців, які на одній хвилі, що так важливо на початку нового навчального року!

Далі - нові теми для обговорення, запрошені експерти, відкриття нового й цінно проведений час.

Слідкуйте за анонсами, дбайте про себе, свій професійний розвиток, зберігайте баланс разом з Центром розвитку професійної майстерності й лідерства НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

def house вул. Гетьмана Полуботка, 53

phone call  096 29 45 310