Новини та події

Університет зустрічає чемпіонку

Опубліковано в Новини та події
Середа, 18 травня 2022 00:00
147 Hit
(3 голосів)

Сьогодні наш університет радо зустрічав чемпіонку, студентку 3 курсу факультету фізичного виховання Інну Афонченко та її батьків. Вона повернулась з бразильського міста Кашіас-ду-Сул, де виборола 3 золоті медалі зі стрільби з пневматичного пістолета на XXIV літніх Дефлімпійських іграх-2021. Інна поділилась, що хвилювань було багато, але бажання представити Україну гідно - перемогло. Ректор університету привітав Інну та висловив вдячність за її досягнення. Олег Шеремет зазначив, що перемога стрільчині - це перемога і нашого університету, і всієї України.

Подяка Голові Чернігівської обласної державної адміністрації В'ячеславу ЧАУСУ

Опубліковано в Новини та події
Вівторок, 17 травня 2022 00:00
45 Hit
(1 голос)

Багатотисячна родина Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка висловлюють щиру вдячність голові Чернігівської ОВА В'ячеславу Чаусу за надання гуманітарної допомоги та постійну всебічну підтримку.

Феномен гуманітарного дослідження. Філологічний запрошує

Опубліковано в Новини та події
Вівторок, 17 травня 2022 00:00
67 Hit
(1 голос)

Навчально-методична конференція «Феномен гуманітарного дослідження»

 

Наші складні часи свідчать про кризу гуманітаристики, оскільки саме гуманітарні науки вчать суспільство поважати людину, її право на життя та
недоторканність, на відчуття безпеки, власну думку та свободу слова. Наші права були порушені, і цивілізований світ не зміг цьому якісно протистояти. Але життя йде, будь-яка війна завжди закінчується миром, і в цьому новому мирі нам доведеться будувати нове суспільство. Нехай в ньому не буде більше такої кризи, тож будемо говорити про гуманітаристику, про науку та навчання серйозно, бо це на часі.

День відкритих дверей на факультеті дошкільної, початкової освіти і мистецтв

Опубліковано в Новини та події
Понеділок, 16 травня 2022 00:00
100 Hit
(1 голос)

Дванадцятого травня відбувся онлайн захід на каналі You Tube “День відкритих дверей на факультеті дошкільної, початкової освіти і мистецтв”, що проводиться вже другий рік поспіль. Цьогоріч, у складних умовах воєнного стану, така зустріч стала можливою завдячуючи ректору НУЧК імені Т.Г. Шевченка Олегу Шеремету та декану факультету Світлані Стрілець.

Розвінчання міфів про філологічний факультет

Опубліковано в Новини та події
П'ятниця, 13 травня 2022 00:00
77 Hit
(2 голосів)

Філологічний факультет Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка є прикладом руйнування банальних стереотипів про вчительську професію. Він надає можливість розвиватися та вдосконалювати свої навички у всіх можливих напрямках.

ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКА ІНІЦІАТИВА «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»

Опубліковано в Новини та події
Четвер, 12 травня 2022 00:00
68 Hit
(4 голосів)

12 травня 2022 року завідувач кафедри загальної, вікової та соціальної психології О.Ю.Дроздов та доцент цієї ж кафедри А.О.Лісневська взяли участь в онлайн-конференції, присвяченій започаткуванню Загальноукраїнської ініціативи «Від серця до серця». Остання передбачає надання медико-психологічної допомоги особам, постраждалим від російської агресії на базі медичних закладів м. Чернігова, м. Рівного, Київської області тощо. О.Ю.Дроздов виступив із доповіддю «Психологічна підтримка населення, постраждалого від воєнних дій: можливі проблеми та потенціал психологів НУЧК імені Т.Г.Шевченка». Вищезазначені викладачі університету погодилися взяти участь у реалізації ініціативи у ролі психологів-консультатів (на волонтерських засадах).


Олег ШЕРЕМЕТ на Українському радіо: Чернігів про особливості вступу 2022

Опубліковано в Новини та події
Середа, 11 травня 2022 00:00
111 Hit
(4 голосів)

10 квітня до дискусії в прямому ефірі у програмі «Праймвечір. Акценти» на Українському радіо: Чернігів долучився ректор нашого університету Олег ШЕРЕМЕТ.

НУЧК — твій перший пріоритет!

Опубліковано в Новини та події
Вівторок, 10 травня 2022 00:00
109 Hit
(3 голосів)

Уже зовсім скоро — довгоочікуваний вступ до закладів вищої освіти, але виникає низка запитань:

Який університет і спеціальність обрати?
Як вступити на бюджет?
Яку професію я здобуду після закінчення навчання?
Чи працевлаштовує університет?
Яке воно – навчання у закладі вищої освіти?

До уваги вступників 2022!

Опубліковано в Новини та події
Вівторок, 10 травня 2022 00:00
102 Hit
(4 голосів)

Уже традиційно, вступаючи на деякі спеціальності, потрібно обов’язково пройти творчий конкурс.

Наші випускники у списках Forbes

Опубліковано в Новини та події
Неділя, 08 травня 2022 00:00
261 Hit
(2 голосів)

Приємно вразив наш випускник, наша гордість Дмитро СУЯРКО, який потрапив у список – топ визначних діячів Європи віком до 30 років у сфері спорту та ігрової індустрії «30 до 30» американського журналу Forbes. Цей список є індикатором відповідальності людини.

Сторінка 1 із 107

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG