Новини та події
Студентське літо у Болгарії 2024
Цього літа, вдруге поспіль, студенти природничо-математичного факультету спеціальностей 241 Готельно-ресторанна справа та 181 Харчові технології поєднують відпочинок із набуттям професійних навичок у теплій та сонячній Болгарії.
Щорічна орієнтаційна зустріч для українських стипендіатів магістерських програм Еразмус Мундус в рамках Програми ЄС Еразмус+
19 липня 2024 р. Представництво Європейського Союзу в Україні провели щорічну онлайн орієнтаційну зустріч для українських стипендіатів спільних магістерських програм Еразмус Мундус в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+. Ця зустріч проводиться за ініціативи Представництва ЄС у тісній співпраці із Національним Еразмус+ офісом в Україні та Асоціацією випускників Еразмус Мундус (Erasmus Mundus Association – EMA).
Еколого-туристична мандрівка Чорногірським хребтом
11-17 липня 2024 року представники студентського еколого-туристичного клубу «Еколог» нашого університету здійснили подорож хребтами Чорногори.
Наші вітання!
Сучасний інвентар для сучасних студентів: нові можливості для розвитку!
У Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка велика увага приділяється спорту. Наші спортсмени в цьому році гарно проявили себе на студентській Універсіаді з волейболу, художньої гімнастики, легкої атлетики та настільного тенісу. Це не лише особисті досягнення, але й визнання високого рівня спортивної підготовки наших здобувачів освіти та професіоналізму тренерів і викладачів.
Природничо-математичний факультет вітає випускників!
10 липня відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврів на відділенні фізики, математики та технологій природничо-математичного факультету.
Вітаємо майбутніх фармацевтів з отриманням бакалаврських дипломів!!!
Вітаємо перший випуск бакалаврів харчових технологій!
Нові 14 проєктів для альянсів європейських університетів разом за участі України посилять співпрацю у сфері вищої освіти в межах Програми ЄС Еразмус+
Генеральний Директорат Європейської Комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту відібрав до фінансування 14 нових Європейських альянсів університетів в рамках конкурсу 2024 Програми Європейського Союзу Еразмус+. Таким чином, загальна кількість альянсів досягла 64, що відповідає меті європейської стратегії для університетів – створити щонайменше 60 альянсів до середини 2024 року.
Від імені колективу факультету фізичного виховання щиро вітаємо професорку Ганну ЖАРУ з нагоди здобуття нової кваліфікації!
Завершення Полтавського державного медичного університету за освітньою програмою "Громадське здоров’я" є вагомим досягненням, яке підтверджує Ваш високий професіоналізм та відданість освітянській справі. Отримання диплома з відзнакою є свідченням Вашої наполегливості та майстерності.
Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка
T.H. Shevchenko
National University
«Chernihiv Colehium»