Ректор

Носко Микола Олексійович

Доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, Відмінник освіти України, заслужений діяч науки і техніки України. Нагороджений почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, золотою медаллю НАПН України «К.Д.Ушинського». Професор кафедри педагогіки, психології і методики фізичного виховання Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка. Віце-президент національної федерації волейболу Україна, віце-президент студентської спортивної спілки України, почесний президент спортивно-волейбольного клубу «Буревісник», член міжвідомчої ради з координації кандидатських досліджень із педагогічних і психологічних наук, депутат міської ради м.Чернігова.

телефон: (04622) 3-22-54
Години прийому: вівторок та четвер з 15:00 до 17:00 год.

Перший проректор, проректор з науково-педагогічної роботи

Дятлов Володимир Олександрович

Доктор історичних наук. Відмінник народної освіти. Заслужений працівник освіти України. Нагороджений Почесними грамотами обласної ради, МОН України, золотою медаллю НАПН України «К.Д. Ушинського». Професор кафедри всесвітньої історії Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка.

телефон: (04622) 3-40-16

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи

Панченко Валентин Іванович

Кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та археології України Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка.

телефон: (04622) 3-21-08

Timoshenko

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи

Тимошенко Анатолій Григорович

Кандидат історичних наук, доцент кафедри педагогіки та методики викладання історії Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка.

телефон: (04622) 3-36-90

Проректор з науково-педагогічної роботи та господарських питань

Неговський Ігор Вікторович

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри професійної освіти та безпеки життєдіяльності Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка.

телефон: (04622) 3-35-70

Головний бухгалтер

Кудра Олександр Миколайович

телефон: (04622) 3-61-19