Профорієнтаційний захід «ІКІГАЙ. ПОШУК СЕБЕ»

Профорієнтаційний захід «ІКІГАЙ. ПОШУК СЕБЕ»

Центр розвитку професійної майстерності й лідерства є інформаційним партнером профорієнтаційних заходів «ІКІГАЙ. ПОШУК СЕБЕ».

У межах заходів, у суботи, збираються учні шкіл, молодь (14-20 років) на цікаві зустрічі з тем профорієнтації. Учасники відповідають для себе на питання їх майбутньої самореалізації, використовуючи елементи нейрографіки.

Найближча зустріч 29.04 (субота) о 15.30 у коворкінгу ЗНЗ 3 (вул.Гетьмана Полуботка 14). Тема - «Моя ідеальна професія і шлях до неї». На зустрічі можна буде дослідити ТРИ свої найпривабливіші професії, проаналізувати їхні + і -, позитивні та негативні ефекти; изначити, які ресурси кожен має для цих професій, і запустити енергію мотивації та поштовху до своєї мети.

Організатори: факультет дошкільної, початкової освіти і мистецтв НУ«ЧК» імені Т.Г. Шевченка, інформаційний партнер Центр розвитку професійної майстерності й лідерства НУ«ЧК» імені Т.Г. Шевченка.

Тренерка: Коновальчук Марина, канд. пед. наук, доцент НУ«ЧК» імені Т.Г. Шевченка, тренерка креативності, консультантка в позитивній психотерапії.

profor2 1

profor1 1profor 1