Фізико-математичний факультет Чернігівського національного бере свій початок з часу заснування Чернігівського учительського інституту, тобто з 1916 року.

За роки своєї діяльності фізико-математичний факультет підготував тисячі вчителів, науковців та керівників установ різних освітніх рівнів. Він є єдиним факультетом який не припиняв свою діяльність з часу заснування і до наших днів, за винятком років воєнного лихоліття.

Факультет здійснює підготовку фахівців з фізики, математики та інформатики за найвищим ІV рівнем акредитації за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст», «магістр».

Кращих випускників факультет рекомендує для навчання в аспірантурі, вони успішно захищають кандидатські і докторські дисертації і поповнюють лави викладачів Чернігівських, Київських, інших українських та зарубіжних університетів або наукових співробітників інститутів Національної академії наук України. Ґрунтовна підготовка на фізико-математичному факультеті дозволяє нашим випускникам при зміні наукових інтересів досягати значних успіхів і в інших напрямках наукової діяльності. Тому серед наших випускників є доктори і кандидати технічних, педагогічних наук, історичних, біологічних та психологічних наук.

Серед випускників фізико-математичного факультету є не тільки відомі вчені, вчителі та викладачі, а і бізнесмени, адміністративні працівники та громадські діячі. Факультет дає всебічну і ґрунтовну підготовку, що дозволяє випускникам реалізувати свої знання та здібності в найрізноманітніших сферах людської діяльності: в освіті, науці, культурі та спорті.

 

Новини та події фізико-математичного факультету

У п’ятницю, 10 лютого 2017 року, о 14.30 годині в аудиторії 313 головного корпусу ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка відбудеться науково-методичний семінар за участю представників кафедри вищої математики та ...

Початок квітня дарує нам прекрасну весняну погоду, а ми хочемо подарувати вам можливість провести час у гарній компанії та підтягнути англійську!

Ви будете мати нагоду: побачити зоряне небо в усій його красі; почути неймовірні легенди про сузір’я; дізнатися, як виглядають і де знаходяться найцікавіші сузір’я; потримати в руках уламок ...

Підписка на новини

Підписка на розсилку університету ЧНПУ. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.

ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.