КУРС "ПОЗИТИВНА ПЕДАГОГІКА"

КУРС "ПОЗИТИВНА ПЕДАГОГІКА"

Оголошуємо початок курсів підвищення кваліфікації!

НОВИЙ курс «ПОЗИТИВНА ПЕДАГОГІКА» стартує вже у ЖОВТНІ.

Освіта від слова «світло», тож наповнюймо її саме такими сенсами!

Хто давно хотів ознайомитися з основами позитивної психотерапії?

А ще і дотично до освітніх тем (стресові ситуації в освіті, виховання дитини, конфлікти та ресурси для їх вирішення)?

Додати собі турботи, балансу, нових ресурсів і сенсів?

Якщо так, то вам точно на курс!

Вперше в Україні стартує курс підвищення кваліфікації «Позитивна педагогіка» від Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка (узгоджений з Українським Інститутом позитивної психотерапії).

З 05.06.2023 року вступили в силу зміни до пункту 2 статті 51 Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо обов’язкової наявності не менше ніж 15 годин підвищення кваліфікації, спрямованих на вдосконалення знань, умінь і практичних навичок у частині надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу.

Для вчителів, які атестуються в 2023–2024 н. р., наявність цих годин вже є ОБОВ'ЯЗКОВОЮ.

Як буде проходити курс?

• Мінімум теорії, максимум практики, тобто саме ви опануєте 2-3 основних психотерапевтичних технік для самодопомоги та вирішення конфліктів в освіті.

• Ми розглянемо конкретні кейси, алгоритми вирішення саме ваших тем.

• А ще буде про метафори, гумор та притчі як техніки позитивної психотерапії в освіті.

Мета реалізації курсу - підвищення кваліфікації в галузі позитивної педагогіки (позитивної транскультурної педагогіки за Н.Пезешкіаном), що забезпечить набуття педагогами знань, умінь і навичок у наданні самодопомоги та психологічної підтримки учасникам освітнього процесу за допомогою алгоритмів, технік, принципів та підходів позитивної психотерапії (ПП).

Позитивна педагогіка - це одночасне бачення двох сторін (виклики і ресурси), це не концентрація на мінусах, а опора на свої сильні сторони. Це орієнтація педагога на себе (турбота про себе, баланс, самодопомога в стресі) та на інших (оволодіння алгоритмами розвʼязування внутрішніх та зовнішніх конфліктів в класі, групі)

Коли? 20.10 - 31.10

Умови: онлайн, з можливістю подивитись відеозапис, якщо немає можливості бути присутнім.

Сертифікат: 30 ак.год., (16 ауд., 14 с.р., 1 кредит ЄКТС, ліцензія)

Вартість: 600 грн

Ведуча: Марина Коновальчук, кандидат педагогічних наук, доцент НУ”ЧК” імені Т.Г. Шевченка, тренерка креативності, консультантка в позитивній психотерапії, кандидат у психотерапевти.

Для чого? Навчитися практик самодопомоги в стресових та травматичних ситуаціях, розібратися з причинами вигорання, стресу, набути навичок балансу та збільшити власні ресурси в професії та житті.

Розклад:

20.10 (п'ятниця) 16.00-18.00

24.10 (вівторок) 16.00-18.00

27.10 (п'ятниця) 16.00-18.00

31.10 (вівторок) 16.00-18.00

+ одна зустріч можлива офлайн, позитивна психотерапія + нейрогафіка ресурсів (дату уточнимо).

Теми:

Тема 1. Позитум освіти.

Тема 2. Позитум педагога.

Тема 3. Позитум дитини.

Тема 4. Позитум родини.

За більш детальною інформацією звертатись до авторки курсу

Марина Коновальчук 0505455333 (вайбер, телеграм)