Нові можливості для освітян

Нові можливості для освітян

Центр розвитку професійної майстерності й лідерства став партнером проєкту «Вивчення Європи: освітній вимір» (“STUDYING EUROPE:EDUCATIONAL DIMENSION” (SEED).

27 грудня відбулася презентація проєкту та круглий стіл «Викладання історії ЄС у закладах загальної середньої та професійно-технічної (професійної) освіти: виклики для України».

У межах цього проєкту Центр готує до впровадження курси підвищення кваліфікації педагогів "Європейські практики збереження життєвого балансу та благополуччя педагогів", "Європейські практики використання мультимедійних технологій в освіті" та зимову школу "Європейські освітні програми: можливості для України". Учасники курсів зможуть пройти їх безкоштовно та отримати свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Очікуйте анонси на наших сторінках та сайті.

photo 1

photo 3