Факультет було створено 1928 року. Він готує вчителів для учнів початкових класів, учителів музики, образотворчого мистецтва, англійської мови, інформатики для учнів початкових класів, сімейних вихователів, вихователів дітей дошкільного віку, вчителів англійської мови в дошкільних закладах.

Читати далі

На денному відділенні навчається понад 400, а на заочній формі навчання – близько 300 студентів. За час свого існування факультет підготував близько 8000 учителів початкових класів і вихователів дошкільних навчальних закладів. Серед педагогів початкової школи, що сьогодні працюють на Чернігівщині, 90% - випускники нашого факультету.

У складі викладачів трьох факультетських кафедр є професори, доценти, доктори та кандидати наук, члени Національних спілок письменників і художників України, 7 відмінників освіти України. На факультеті регулярно проводяться Всеукраїнські, обласні та регіональні науково-методичні конференції з проблем початкової освіти. За останні три роки викладачі та студенти опублікували 500 наукових робіт, серед яких є підручники з грифом Міністерства освіти і науки України, монографії, навчально-методичні посібники, статті у фахових виданнях.

 

Новини та події факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв

08 груд. 2019

5 грудня 2019 року відбулась лекція-концерт студентів НУЧК у 35 ЗОШ м. Чернігів на тему «Музика з нами – ми  з музикою» .


...

Запрошуємо до участі аспірантів, магістрантів та студентів у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів та молодих науковців «ТРАДИЦІЇ ТА СУЧАСНІСТЬ МИСТЕЦЬКО – ПЕДАГОГІЧНОЇ ...

Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «МИСТЕЦТВО ТА ОСВІТА: НОВАЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ», що відбудеться 26 квітня 2018 року на базі ...

Підписка на новини

Підписка на розсилку університету НУЧК. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.