Зустріч зі стейкхолдером Миколою Зарубою

Зустріч зі стейкхолдером Миколою Зарубою

20 вересня 2024 року відбулася зустріч зі стейкхолдером, вчителем фізичної культури Конотопського ліцею №9 Конотопської міської ради Сумської області, Миколою Зарубою.

Пан Микола охарактеризував особливості організації освітнього процесу в умовах військового стану. Поділився досвідом збереження ефективності навчання в ускладнених умовах. А також розкрив переваги та ускладнення щодо впровадження реформи НУШ в освітній процес.

Здобувачі та викладачі мали можливість задати питання, що цікавлять та отримати чесні, кваліфіковані відповіді від педагога-практика.

На зустрічі Микола Заруба не лише щедро ділився власним досвідом педагогічної діяльності, а приділив увагу розвитку креативності здобувачів освіти, майбутніх педагогів. Педагог підібрав для здобувачів оригінальні завдання та вправи. Стимулював їх бачити перспективу у професійному зростанні. Цікаві, творчі, креативні завдання наповнили зустріч духом співтворчості та взаємного обміну досвідом.