Фітнес-маратон #Я_можу_teacher_wellness

Фітнес-маратон #Я_можу_teacher_wellness

Найбільша цінність університету – це щасливі та здорові викладачі й студенти.

Саме з цією місією в Національному університеті "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка 2-23 лютого 2022 року реалізується фітнес-маратон #Я_можу_teacher_wellness.

Студенти факультету фізичного виховання спеціалізації "Фітнес" на чолі з канд. пед. наук, доценткою Тетяною Жлобо ініціювали унікальний для ЗВО захід. Організатори (викладачі та студенти) розробили для учасників програму тренувань, орієнтовне меню, рекомендації зі здорового й збалансованого харчування та передбачили знайомство з різними видами фітнесу у спортивних залах м.Чернігова.

Кожен з учасників отримав персонального тренера – майбутнього фахівця з фітнесу. Щодня для учасників проводяться майстер-класи під керівництвом досвідчених фітнес-тренерів з різних напрямів та видів фітнесу, мінілекції зі здорового харчування, психології змін та інші. А командний дух, дружня атмосфера та взаємопідтримка учасників надають процесу змін особливого забарвлення та драйву.

Тендем учасник-тренер, який досягне найкращого результату, отримає цінні призи.

Захід став можливим за підтримки Центру розвитку професійної майстерностй лідерства, Студентського профкому НУЧК імені Т.Г.Шевченка, Профспілки працівників НУЧК імені Т.Г.Шевченка.

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178