ОголошенняНормативні документиПротоколи засіданьВиборча кампаніяКандидатиРезультати виборів

ІІ тур

Vybory porush

Шановні виборці!

06.10.2021 року відбудеться другий тур голосування на виборах ректора університету. Наголошуємо на тому, що відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та інших нормативних документів вибори керівника проводять з дотриманням таких принципів: відкритості, гласності, таємного та вільного волевиявлення, добровільної участі у виборах, демократичності, забезпечення рівності прав учасників виборів.

Бюлетень для голосування заповнюється виборцем особисто в кабіні для таємного голосування. Під час заповнення бюлетенів забороняється присутність у кабіні для таємного голосування інших осіб, здійснення фото- та відео фіксації у будь-який спосіб. Особа, яка внаслідок фізичних вад не може самостійно заповнити бюлетень для голосування, має право за дозволом голови виборчої комісії скористатися допомогою іншої особи, крім членів виборчої комісії, кандидатів, а також спостерігачів.

Виборець опускає заповнений бюлетень для голосування у скриньку. Забороняється висувати вимогу або висловлювати прохання до виборця оприлюднити своє волевиявлення.

Попереджаємо про припинення агітації за добу до виборів.

photo 2020 04 24 08 54 53

До уваги виборців!

Документи, що засвідчують особу для участі у виборах ректора Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка:

1. Паспорт;

2. Студентський квиток;

3. Посвідчення водія;

4. Пенсійне посвідчення.

Документи в електронному вигляді не приймаються, крім документів, ідентифікованих в додатку «Дія»

Виборча комісія

Promizhni pidsumki viboriv Prezidenta Ukrai ni analiz pershogo turu

06 жовтня 2021 року з 09:00 до 15:00 в актовій залі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 53 відбудеться ІІ тур виборів ректора Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

І тур

photo 2020 04 24 08 54 53

До уваги виборців!

Документи, що засвідчують особу для участі у виборах ректора Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка:

1. Паспорт;

2. Студентський квиток;

3. Посвідчення водія;

4. Пенсійне посвідчення.

Виборча комісія

29 вересня 2021 року з 09:00 до 15:00 в актовій залі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка за адресою: м.Чернігів, вул.Гетьмана Полуботка, 53 відбудуться вибори ректора Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Виборча комісія НУЧК імені Т.Г. Шевченка

Наказом Міністерства освіти і науки України №208-к від 07.05.2021 року оголошено конкурс на заміщення посади ректора Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка (завантажити наказ).

Оголошення щодо проведення конкурсу розміщено на офіційному веб-сайті МОН України (перехід за посиланням)

Регламент проведення зустрічей кандидатів на посаду ректора університету з трудовим колективом

Положення про порядок акредитації представників засобів масової інформації на виборах ректора

Положення про порядок організації роботи спостерігачів на виборах ректора

Лист МОН України Про проведення виборів ректора НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка

Лист МОН України щодо проведення виборів у НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка (кандидати на посаду ректора)

Положення про порядок обрання представників із числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними, педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора університету

Положення про організаційний комітет з проведення виборів ректора університету

Положення про виборчу комісію з проведення виборів ректора університету

Положення про вибори ректора університету

Наказ №174 від 14.05.2021 Про організацію та проведення виборів ректора Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка

Список співробітників і студентів Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, які мають право брати участь у виборах ректора

РЕГЛАМЕНТ

проведення зустрічей кандидатів на посаду ректора університету

з трудовим колективом

1. Черговість виступів кандидатів на кожній із зустрічей визначається шляхом жеребкування.

2. Тривалість виступу кандидата та часу на відповіді – до 15 хвилин.

3. Час на прикінцеву репліку – до 3 хвилин.

4. Можливість реагування на репліку, якщо в ній критично згадується один із кандидатів чи критикуються його висловлювання або положення виборчої програми – до 2 хвилин.

Графік зустрічей:

1. Трудовий колектив ННІ історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського: корпус інституту, пр-т Миру, 13, ауд. № 207, дата – 17.09.2021, час – 14:00.

2. Трудовий колектив філологічного факультету, ННІ психології та соціальної роботи, факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв: головний корпус університету, вул. Гетьмана Полуботка, 53, актова зала, дата – 21.09.2021, час – 10:00.

3. Трудовий колектив природничо-математичного, технологічного факультетів та факультету фізичного виховання: головний корпус університету, вул. Гетьмана Полуботка, 53, актова зала, дата – 22.09.2021, час – 16:00.