Курси підвищення кваліфікації “Європейські практики збереження життєвого балансу та благополуччя педагогів”

Завершив навчання другий потік цього авторського курсу. 25 неймовірно талановитих, професійних та життєлюбних педагогів (вихователі ЗДО, вчителі ЗЗСО, викладачі ЗВО), впродовж двох тижнів, мали можливість приділити час собі, пропрацювати різні сфери свого життя, замислитися над шляхами утримання професійного та особистісного балансу.

Професіонали, які віддають свої серця учням, мали можливість ознайомитися з європейськими практиками та ефективними й інноваційними методами збереження життєвого та професійного балансу та благополуччя педагогів, надихнулися вивчати європейський досвід для пошуку сучасних, прогресивних принципів і методів здоров’язбереження.

На курсі учасники сформували уявлення про інструменти здоров’язбереження (на основі популярних європейських практик); зосередили увагу на способах збереження здоров’я учнів; сформували навички збереження власного здоров’я та утримання життєвого балансу.

Щирі посмішки, глибокі думки, творчі роботи учасників стимулюють рухатися та розвиватися далі.

Учасники курсу, у своїх відгуках, високо оцінили якість його проведення, зазначивши його актуальність, корисність та змістовність.

Курс організовано та проведено у рамках імплементації проєкту "Вивчення Європи: освітній вимір" програми Erasmus+ напряму Jean Monnet (Номер проєкту: 101085480—SEED—ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH).