Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка
T.H. Shevchenko National University «Chernihiv Colehium»
НУЧК імені Т.Г Шевченка
Інформація про проєктБуклетЕтапи гри-квестуІнструкціяКартки настільної гри-квестуПройти етапи квесту

Проєкт «Історична гра-квест «300 фейкоборців»

У 2019 році викладачі Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського долучились до участі в проєкті «Вивчай і розрізняй: інфо-медійна грамотність», що виконується Радою міжнародних досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти та науки України та Академією Української преси. Було цікаве та корисне навчання: симпозіум, тренінги, участь у Зимовій Школі і, зрештою, підписання спільно з ГО «Інститут громадянської освіти та праці» (керівник Копиш В.А.) Меморандуму про співпрацю з IREX щодо реалізації проєкту: «Історична гра-квест «300 фейкоборців». До команди проєкту увійшли викладачі Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського: координатор проєкту, к.і.н., доц. Стрілюк О.Б., к.і.н., проф. Острянко А.М., к.і.н., доц. Гринь О.В., к.і.н., доц. Коваленко О.О., к.і.н., доц. Павленко Л.А.

 

Проєкт було відкрито конференцією-презентацією гри-квесту «300 фейкоборців», під час якої обговорили значення медіаграмотності у сучасному світі та її актуальність для професійних істориків. Онлайн формат не став на заваді об’єднанню тих, хто зацікавлений у поширенні ідей медіаграмотності та критичного мислення. На заході зібрались викладачі, вчителі, представники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради», методисти МАН, учні, студенти. Широкою була й географія зустрічі.

 

Відбулося чотири воркшопи, до яких долучилися студенти Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського: «Медіаграмотність сьогодні», «Вибудовуємо захист: стратегія і тактика інформаційного протистояння», «Інтернет і соцмережі» та «Онлайн інструменти в роботі історика».

 

Підсумком стало проведення онлайн історичної гри-квесту «300 фейкоборців» для студентів Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського. Відважні фейкоборці вирушили у захопливу інтелектуальну мандрівку Долиною Туманів крізь Каньйон Кривих Дзеркал через Хиткий Місток до Сріблястого озера Соцмереж і відшукали Чарівний Ліхтар інфомедійного світла, який розсіяв темряву історичної неправди заради медіасправедливості і врятував наш медіапростір! Невдовзі під час історичної гри-квесту «300 фейкоборців»-2 їх шлях повторили школярі міста Чернігова.

Результатом проєкту є настільна історична гра-квест «300 фейкоборців», яку передано до шкіл міста Чернігова та Чернігівської області. Її матеріали розміщено на даній платформі у вільному доступі. Окремі етапи гри-квесту пропонуємо пройти онлайн.

Booklet2

Field 2

Пропонуємо Вам пройти окремі етапи квесту разом із відважними фейкоборцями та допомогти їм здобути Чарівний Ліхтар Медіаграмотності (при успішному проходженні етапу з’являтиметься посилання на наступний етап)* !

 

 *Клікайте на зображення Фейкоборця :)

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

T.H. Shevchenko
National University
«Chernihiv Colehium»

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони:

Приймальна комісія (0462) 941-081

(073) 104 82 73
(096) 506 28 20

Приймальня ректора (0462) 941-170

Загальний відділ (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG TG