Лекція-презентація "Альтернативні підходи до формування особистості учнів у приватних освітніх закладах м. Чернігів"

У Всесвітній день Вчителя відбулася зустріч зі стейкхолдерами для здобувачів вищої освіти, які невдовзі розпочинатимуть свій професійний педагогічний шлях.

На лекції-презентації "Альтернативні підходи до формування особистості учнів у приватних освітніх закладах міста Чернігів" натхненні директорки приватної школи "МудрАнгелики" та дитячого садка за системою М.Монтессорі "Nido" розказали про унікальність та цінності своїх закладів.

Пані Неля Лавриненко та Ірина Позняк зачарували розповідями про плекання особистості дитини, секрети забезпечення позитивного емоційного середовища у закладах освіти, повагу та дбайливе ставлення до педагогів. Роботодавиці запросили здобувачів до співпраці, озвучили очікування від випускників ЗВО та запропонували вакансії.

Віримо, що презентації спікерок та їхні історії успіху запалили в серцях здобувачів полум'я любові до дітей, професії та себе в цій професії.