Чернігівській національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка.

Життя університету

Результати фахових іспитів та вступних випробувань

дата – 29.07.2015

Історія України

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Шевченко Олександр Олександрович

196,00

 

Фаховий іспит з історії України (заочна форма)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів



1

Коросташівець Вікторія Миколаївна

179,50


2

Рудник Ольга Олександрівна

185,00


 




Фізика

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Большак Олександр Володимирович

185,00

 

Фізика (денна форма)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Беседін Олександр Олександрович

198,00

2

Разьвін Олександр Сергійович

197,50

 

Фізичне виховання (денна форма)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

  1.  

Арсланова Карина Айратівна

116,00

  1.  

Білий Феодосій Петрович

106,00

  1.  

Богдан Вікторія Олексіївна

134,00

  1.  

Брюханова Анастасія Олександрівна

144,00

  1.  

Булаш Наталія Віталіївна

100,00

  1.  

Вакуленко Дарина Юріївна

106,00

  1.  

Вовк Олена Володимирівна

166,00

  1.  

Гусак Євгенія Сергіївна

152,00

  1.  

Деримедвідь Світлана Вікторівна

130,00

  1.  

Допірчук Валерія Валеріївна

114,00

  1.  

Калюжна Катерина Олександрівна

110,00

  1.  

Кашпура Каріна Миколаївна

100,00

  1.  

Коротуха Олена Віталіївна

100,00

  1.  

Красинська Ксенія Денисівна

160,00

  1.  

Кулабухова Галина Олегівна

122,00

  1.  

Кулик Олена Вікторівна

102,00

  1.  

Легеда Катерина Анатоліївна

190,00

  1.  

Мурашко Олена Анатоліївна

122,00

  1.  

Назаренко Ірина Петрівна

не з’явився

  1.  

Овчар Анна Андріївна

196,00

  1.  

Олещенко Євгеній Миколайович

не з’явився

  1.  

Павленко Катерина Іванівна

100,00

  1.  

Савченко Надія Віталіївна

172,00

  1.  

Сидоренко Анастасія Сергіївна

112,00

  1.  

Суд Анастасія Ігорівна

138,00

  1.  

Сунко Віталій Миколайович

110,00

  1.  

Ткаченко Крістіна Юріївна

102,00

  1.  

Ткаченко Марина Борисівна

100,00

  1.  

Черненок Поліна Олександрівна

не з’явився

  1.  

Чистякова Катерина Юріївна

132,00

  1.  

Шапетко Тетяна Юріївна

136,00

  1.  

Шумська Наталія Сергіївна

138,00

  1.  

Шуржунова Катерина Миколаївна

102,00

  1.  

Щербина Наталія Сергіївна

192,00

 

Фаховий іспит з педагогіки дошкільної освіти (заочна форма)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Бас Катерина Миколаївна

не з’явився

2

Власенко Світлана Володимирівна

181,00

3

Лихошапко Анастасія Олексіївна

154,00

4

Лісанська Світлана Володимирівна

150,00

5

Музиченко Євгенія Ігорівна

не з’явився

6

Настич Ірина Володимирівна

не з’явився

7

Рішко Дар`я Михайлівна

152,00

8

Старчак Алла Ігорівна

170,00

9

Шац Тетяна Іванівна

170,00

 

Фаховий іспит з педагогіки початкової освіти (заочна форма)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Гайдай Вікторія Вікторівна

149,00

 

Фаховий іспит з педагогіки початкової освіти (денна форма)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Корнієнко Андрій Сергійович

не з’явився

2

Кузьменко Тетяна Миколаївна

160,00

 

Фаховий іспит з педагогіки початкової освіти (заочна форма)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Авраменко Інна Сергіївна

147,00

2

Алгазіна Марія Михайлівна

127,00

3

Беримець Юлія Юріївна

не з’явився

4

Буй Аліна Миколаївна

не з’явився

5

Головня Наталія Володимирівна

не з’явився

6

Іванова Тетяна Михайлівна

139,00

7

Кислуха Юлія Яківна

151,00

8

Коваленко Марина Олександрівна

156,00

9

Кузьменко Тетяна Миколаївна

160,00

10

Марченко Ольга Іванівна

не з’явився

11

Маслак Анастасія Миколаївна

не з’явився

12

Михальченко Лариса Василівна

162,00

13

Оніскевич Марина Сергіївна

не з’явився

14

Скидан Марина Василівна

159,00

15

Сухоловський Віталій Олександрович

158,00

16

Сушко Яна Володимирівна

не з’явився

 

Фаховий іспит з музичного мистества (заочна форма)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Бобер Олена Юріївна

174,00

2

Бойко Аліна Юріївна

не з’явився

3

Бура Тетяна Сергіївна

176,00

4

Граб Тетяна Юріївна

168,00

5

Дорошенко Катерина Сергіївна

172,00

6

Житник Яна Сергіївна

146,00

7

Лишафай Карина Володимирівна

170,00

8

Москаленко Альона Валентинівна

176,50

9

Нагорна Оксана Анатоліївна

146,00

10

Римар Єлизавета Євгеніївна

181,00

11

Торопцева Наталія Олександрівна

171,00

 

Фаховий іспит з хімії

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Вовк Ірина Сергіївна

157,50

 

Фаховий іспит з технологій (денна форма)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Білоус Владислав Сергійович

172,00

 

Фаховий іспит з технологій (заочна форма)


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Андрійченко Богдан Олегович

178,00

2

Боровик Ігор Юрійович

157,00

3

Бульба Владислав Юрійович

160,00

4

Голубчанський Денис Володимирович

176,00

5

Гриценко Тетяна Василівна

147,00

6

Друцький Анатолій Андрійович

160,00

7

Заєць Дмитро Євгенійович

189,00

8

Костюченко Геннадій Віталійович

160,00

9

Пінчук Ганна Сергіївна

164,00

10

Рубан Світлана Олександрівна

170,00

11

Степанцов Дмитро Володимирович

192,00

12

Шарпатий Микола Миколайович

160,00

13

Шеньова Олена Володимирівна

169,00

 

Фаховий іспит з технологій (заочна форма)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Вольвич Людмила Олександрівна

170,00

2

Коваль Максим Анатолійович

168,00

3

Коляденко Артур Віталійович

188,00

4

Савченко Віктор Володимирович

192,00

5

Ступак Тетяна Миколаївна

174,00

 

Результати творчого конкурсу з фізичного виховання

дата випробування 28.07.2015

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1.                     

Абрамкіна Анастасія Сергіївна

100,00

2.                     

Аксюта Микола Леонідович

74,00

3.                     

Акуленко Андрій Геннадійович

100,00

4.                     

Андрійченко Богдан Олегович

не з’явився

5.                     

Барбашин Павло Сергійович

101,00

6.                     

Березовська Анна Олегівна

не з’явився

7.                     

Білова Олена Василівна

не з’явився

8.                     

Бойко Юрій Леонідович

140,00

9.                     

Бурба Тимофій Дмитрович

100,00

10.                  

Бутурлін Анна Олександрівна

101,00

11.                  

Василець Ярослав Володимирович

не з’явився

12.                  

Відніченко Євгеній Ігорович

100,00

13.                  

Віннік Олександр Сергійович

156,00

14.                  

Власенко Олександр Олександрович

не з’явився

15.                  

Власюк Сергій Віталійович

163,00

16.                  

Воробей Алла Володимирівна

104,00

17.                  

Гамалій Святослав Сергійович

156,00

18.                  

Гаман Сергій Олександрович

104,00

19.                  

Гаркавий Олег Миколайович

200,00

20.                  

Герасименко Марко Андрійович

100,00

21.                  

Горбатко Євгеній Віталійович

186,00

22.                  

Дєдух Сергій Іванович

не з’явився

23.                  

Дмитренко Валерія Романівна

200,00

24.                  

Донець Анатолій Миколайович

не з’явився

25.                  

Донцов Анатолій Андрійович

не з’явився

26.                  

Дубровний Дмитро Сергійович

32,00

27.                  

Жасан Данило Олександрович

109,00

28.                  

Желдак Ігор Юрійович

103,00

29.                  

Железняк Руслан Мушфіг Огли

109,00

30.                  

Жмурко Анна Михайлівна

182,00

31.                  

Іванов Євген Олексійович

103,00

32.                  

Іллєнко Богдан Анатолійович

не з’явився

33.                  

Калита Дмитро Вікторович

103,00

34.                  

Кирик Владислав Сергійович

100,00

35.                  

Кільовий Дмитро Олександрович

121,00

36.                  

Ковтун Анастасія Григорівна

не з’явився

37.                  

Кореньков Олександр Сергійович

102,00

38.                  

Корнієнко Андрій Сергійович

102,00

39.                  

Котоян Давид Давидович

102,00

40.                  

Кругляківський Олександр Михайлович

не з’явився

41.                  

Кузьменко Микола Анатолійович

100,00

42.                  

Кулик Богдан Юрійович

104,00

43.                  

Купрієнко Владислав Олександрович

не з’явився

44.                  

Лазарєва Дар`я Сергіївна

не з’явився

45.                  

Ларченко Сергій Олександрович

14,00

46.                  

Малецький Євгеній Володимирович

не з’явився

47.                  

Манойло Владислав Олександрович

105,00

48.                  

Мельник Сергій Сергійович

не з’явився

49.                  

Мовчун Владислав Іванович

104,00

50.                  

Молочко Антон Олександрович

135,00

51.                  

Моргун Ярослав Борисович

не з’явився

52.                  

Набок Ігор Леонідович

110,00

53.                  

Наказний Єгор Сергійович

не з’явився

54.                  

Накоренко Владислав Анатолійович

161,00

55.                  

Осипенко Владислав Андрійович

не з’явився

56.                  

Палій Володимир Володимирович

101,00

57.                  

Панфілов Станіслав Юрійович

не з’явився

58.                  

Печенін Олексій Павлович

107,00

59.                  

Пилипенко Тетяна Олександрівна

не з’явився

60.                  

Потапенко Ярослав Володимирович

102,00

61.                  

Прачук Дмитро Юрійович

не з’явився

62.                  

Прокопенко Олег Володимирович

66,00

63.                  

Пушков Ігор Олегович

116,00

64.                  

Радченко Володимир Вадимович

не з’явився

65.                  

Росла Ольга Леонідівна

97,00

66.                  

Росстальний Владислав Миколайович

101,00

67.                  

Рудник Дмитро Олександрович

38,00

68.                  

Савенко Юрій Сергійович

102,00

69.                  

Савчинський Олексій Олександрович

85,00

70.                  

Сахарук Володимир Вячеславович

не з’явився

71.                  

Свирид Яна Вікторівна

176,00

72.                  

Семка Ігор Юрійович

не з’явився

73.                  

Слюта Олег Анатолійович

101,00

74.                  

Смоліговець Ілля Григорович

104,00

75.                  

Соломаха Єгор Сергійович

103,00

76.                  

Стеченко Роман Васильович

не з’явився

77.                  

Талалай Богдан Дмитрович

не з’явився

78.                  

Тичинін Сергій Андрійович

150,00

79.                  

Тісний Михайло Юрійович

42,00

80.                  

Товстоліс Олександр Володимирович

не з’явився

81.                  

Федулов Владислав Григорович

100,00

82.                  

Філатова Тетяна Олександрівна

не з’явився

83.                  

Філоненко Максим Юрійович

не з’явився

84.                  

Чепела Захар Григорович

200,00

85.                  

Чорний Дмитро Володимирович

48,00

86.                  

Шабовта Олександр Євгенійович

166,00

87.                  

Шадура Андрій Романович

200,00

88.                  

Шапка Валентин Володимирович

не з’явився

89.                  

Шатирко Андрій Юрійович

86,00

90.                  

Шевченко Андрій Володимирович

104,00

91.                  

Шевченко Володимир Станіславович

не з’явився

92.                  

Шевченко Ігор Михайлович

90,00

93.                  

Штигайло Сергій Ігорович

не з’явився

94.                  

Шугай Владислав Сергійович

не з’явився

95.                  

Юрченко Анатолій Анатолійович

102,00

96.                  

Ющенко Оксана Євгеніївна

64,00

97.                  

Ярош Анастасія Сергіївна

103,00

 

Результати творчого конкурсу з технологій

дата випробування 28.07.2015


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1.           

Андрійченко Богдан Олегович

170,00

2.           

Баран Владислав Олександрович

165,00

3.           

Біжовець Владислав Олександрович

не з’явився

4.           

Бондарець Віталіна Олександрівна

127,00

5.           

Братков Роман Сергійович

160,00

6.           

Гаркуша Дмитро Максимович

167,00

7.           

Гулай Максим Ігорович

не з’явився

8.           

Демидов Євгеній Дмитрович

173,00

9.           

Жосан Руслан Миколайович

158,00

10.        

Зацний Михайло Олександрович

174,00

11.        

Зенченко Олександр Ігорович

не з’явився

12.        

Ісаєв Іван Ігорович

165,00

13.        

Канцеляренко Дмитрій Юрійович

174,00

14.        

Катюхов Михайло Русланович

159,00

15.        

Квак Іван Сергійович

166,00

16.        

Кононевич Дмитро Владиславович

157,00

17.        

Костюченко Олена Миколаївна

188,00

18.        

Красненко Тарас Миколайович

171,00

19.        

Кулик Юлія Вікторівна

170,00

20.        

Лук`янов Дмитро Олександрович

169,00

21.        

Лукаш Катерина Володимирівна

115,00

22.        

Лях Олександр Олександрович

167,00

23.        

Молойко Дмитро Миколайович

169,00

24.        

Назаренко Вячеслав Анатолійович

100,00

25.        

Нековаль Марія Петрівна

161,00

26.        

Перлюк Альона Олександрівна

100,00

27.        

Півтористий Максим Сергійович

162,00

28.        

Пінчук Ганна Сергіївна

169,00

29.        

Речицький Віталій Олександрович

не з’явився

30.        

Рубан Світлана Олександрівна

115,00

31.        

Рябко Дмитро Володимирович

146,00

32.        

Сергієнко Олег Іванович

182,00

33.        

Середа Дмитро Миколайович

160,00

34.        

Синьчук Костянтин Анатолійович

не з’явився

35.        

Смолко Дмитро Володимирович

160,00

36.        

Смолко Максим Олександрович

169,00

37.        

Сокол Сергій Володимирович

173,00

38.        

Стефановський Олександр Сергійович

165,00

39.        

Тимофеєв Михайло Миколайович

168,00

40.        

Тимошенко Богдана Олегівна

186,00

41.        

Тищенко Галина Вікторівна

179,00

42.        

Турок Денис Володимирович

160,00

43.        

Фесенко Олександр Петрович

171,00

44.        

Форостяний Дмитро Станіславович

160,00

45.        

Шелупець Сергій Леонідович

не з’явився

46.        

Шуба Євгеній Сергійович

176,00

47.        

Щербина Богдан Андрійович

170,00

48.        

Якуш Іван Андрійович

172,00

 

Результати творчого конкурсу з технологій

дата випробування 28.07.2015


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1.           

Дягіль Станіслав Миколайович

170,00

2.           

Задорожній Микола Миколайович

173,00

3.           

Ігнатенко Руслан Сергійович

186,00

4.           

Каревін Максим Сергійович

190,00

5.           

Кирильченко Анатолій Миколайович

172,00

6.           

Кокарча Володимир Васильович

183,00

7.           

Коровай Олександр Ігорович

191,00

8.           

Ламанський Євгеній Анатолійович

186,00

9.           

Лісовий Вадим Іванович

166,00

10.        

Мажара Олександр Олександрович

не з’явився

11.        

П`ятигорець Дмитро Юрійович

188,00

12.        

Савченко Максим Олексійович

187,00

13.        

Селезько Ігор Ігорович

183,00

14.        

Сорока Михайло Григорович

не з’явився

15.        

Тимощук Сергій Анатолійович

177,00

 

Результати творчого конкурсу з музичного мистецтва

дата випробування 28.07.2015


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1.           

Бойко Аліна Юріївна

не з’явився

2.           

Виноградський Євген Євгенович

не з’явився

3.           

Гальчук Анжеліка Валеріївна

157,50

4.           

Гладков Максим Валентинович

182,00

5.           

Гребенок Євген Володимирович

128,00

6.           

Губко Богдан Михайлович

183,50

7.           

Дорошенко Катерина Сергіївна

172,00

8.           

Євтушенко Анастасія Олександрівна

166,50

9.           

Лишафай Карина Володимирівна

170,00

10.        

Москаленко Альона Валентинівна

176,50

11.        

Нагорна Оксана Анатоліївна

146,00