Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка
T.H. Shevchenko National University «Chernihiv Colehium»
НУЧК імені Т.Г Шевченка

ФФ

 

Філологічний факультет

Було створено в Чернігівському державному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка 1 липня 2006 року, проте свою історію факультет починає ще з 1965 року, коли в Чернігівському державному педагогічному інституті було відкрито факультет англійської мови. Факультет англійської мови проіснував до 1973 року, саме тоді його було закрито й переведено в м.Ніжин.

Читати далі

Нагальна необхідність у фахівцях з іноземної мови зумовила відкриття 1991 року спеціальності «Історія та англійська мова» в межах історичного факультету. Упродовж 17 років здійснювалася підготовка вчителів історії й англійської мови кваліфікованими фахівцями історичного факультету, кафедрою англійської філології зокрема. На цьому процес становлення факультету не зупиняється й 2004 року розпочато набір студентів на спеціальність «Мова та література (англійська)», на якій готували вчителів англійської мови й зарубіжної літератури. Саме розвиток спеціальностей «Історія та англійська мова» й «Мова та література (англійська)», а також потреба у фахівцях з іноземної й української мов зумовили відкриття філологічного факультету.

Сьогодні в складі факультету функціонує 5 кафедр: педагогіки та методики викладання іноземних мов, германської філології, української мови та літератури, філософії та культурології, іноземних мов.

Професорсько-викладацький склад факультету готує фахівців освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр» за такими спеціальностями:

  • Філологія. Мова і література (англійська). Додаткова спеціальність: німецька мова.
  • Філологія. Українська мова і література. Додаткова спеціальність: англійська мова.
  • Філологія. Українська мова і література. Спеціалізація: режисура шкільних театрів.
  • Філологія. Українська мова і література. Спеціалізація: редагування освітніх видань.
  • Філологія. Українська мова і література. Спеціалізація: художня культура.

Форми навчання – денна, заочна.

Кафедри факультету співпрацюють з міжнародними асоціаціями TESOL, IATEFL, з посольствами США, Канади, з Британською Радою, Інститутом Гете, українською діаспорою в Канаді, підтримують тісні зв’язки з вищими навчальними закладами в Україні, Росії, Білорусі, Британії, США, Канаді.

Перейти на сайт факультету

Вітаємо Попелюх Ангеліну, ліцеїстку Чернігівського обласного наукового ліцею та її наукового керівника – Лілік Ольгу ...

25 квітня 2024 р. на філологічному факультеті відбулась організаційна зустріч студентів 4-го курсу денної та заочної форм ...

18-19 квітня в онлайновому режимі на філологічному факультеті НУЧК відбулася вже традиційна Міжнародна науково-практична ...

З 7 травня в Україні стартує реєстрація на Єдиний вступний іспит для абітурієнтів, які хочуть цього року вступити на ...

Про що говорять нам німі слова ? Які малюють нам картини ? Ви любите читати поезію або навіть створюєте власні рядки? Чудово! У Вас є можливість продемонструвати та випробувати себе на міць.

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

T.H. Shevchenko
National University
«Chernihiv Colehium»

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони:

Приймальна комісія (0462) 941-081

(073) 104 82 73
(096) 506 28 20

Приймальня ректора (0462) 941-170

Загальний відділ (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG TG