2020/2021 н.р.2021/2022 н.р.
2 курс
І семестр

1. Хоровий клас (Кондратенко І. А.)

2. Основи образотворчої грамотності (Силко Є. М.)

3. Інструментальне музикування (Прищепа О. П.)

4. Сольний спів (Прищепа О. П.)

5. Вокальний ансамбль (Кондратенко І. А.)

6. Ігродизайн і технології дизайн-діяльності (Жлудько В.М.)

7. Методика формування графічної компетентності учнів початкової школи (Янко Н. О.)

8. Стратегії і тактики успішної міжкультурної комунікації (Конотоп О.С.)

9. Дитяча анімація та поліхудожній розвиток дітей (Силко Р. М.)

10. Основи театральної творчості і сценографії (Жлудько В.М.)

11. Технологія підбору мелодії та створення акомпанементу (Грицун Ю.М.)

12. Англійська мова для повсякденного спілкування (рівень А2 – А2+) (Конотоп О.С.)

13. Практична граматика англійської мови (Михайленко О.В.)

14. Організація проектно-дослідницької діяльності учнів еколого-природничого спрямування (Коваль В.О.)

3 курс
ІІ семестр

1. Комп’ютерні мережі та інтернет (Стрілецька Н. М.)

2. Хоровий клас (Кондратенко І. А.)

3. Вокальний ансамбль (Кондратенко І. А.)

4. Інструментальне музикування (Прищепа О. П.)

5. Основи музичної терапії (Вергунова В.С.) 

6. Сольний спів (Прищепа О. П.) 

7. Вокально-хоровий практикум (Власова О.Б.)

8. Діагностика труднощів у навчанні та їх подолання (Носко Ю. М.)

9. Body Percussion для навчання та релаксу (Вергунова В.С.)

10. Світове музичне мистецтво 20-21 століття (Солдатенко О. І.)

11. Родинне виховання: щаслива дитина – щасливий дім (Скорик Т. В.)

12. Англійська мова для повсякденного спілкування (рівень В1) (Максак І.В.)

13. Методика організації дозвіллєвої діяльності дітей (Огієнко Д.П.)

14. Методика формування стилістичної вправності мовлення учнів початкової школи (Янко Н. О.)

15. Основи перекладознавства (Кміть О.В.)

16. Лінгвокраїнознавство (Канада, Австралія) (Кміть О. В.)

4 курс
І семестр

1. Контроль та оцінювання в початковій школі (Запорожченко Т. П.)

2. Корекція відхилень у поведінці дітей (Кисла О. Ф.)

3. Актуальні проблеми початкової мовно-літературної освіти в НУШ (Барнич О. В.)

4. Українознавство (Дорошок Н.А.)

5. Актуальні питання сучасного українського правопису (Райська Л. Г.)

6. Хоровий клас (Кондратенко І. А.)

7. Вокальний ансамбль (Кондратенко І. А.)

8. Інструментальне музикування (Прищепа О. П.)

9. Англійська мова для педагогів (Михайленко О.В.)

10. Сольний спів (Прищепа О. П.)

11. Організація дитячої музично-театралізованої діяльності (Власова О. Б.)

12. Сучасне музичне мистецтво України (Солдатенко О. І.)

13. Методика навчання молодших школярів іншомовного спілкування в умовах НУШ (Кміть О.В.)

14. Сучасні технології у системі спеціальної та інклюзивної освіти (Носко Ю. М.)

15. Бази даних та інформаційні системи (Горошко Ю. В.)

16. Формування ключових компетентностей учнів початкової школи у наскрізній лінії «Екологічна безпека і сталий розвиток (Коваль В. О.)

1 курс магістратури

Новини та події факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв

19 жовт. 2021

18 жовтня 2021 року на базі ЗДО №38 м.Чернігова було організовано зустріч гаранта ОП Дошкільна освіта В.М.Кошеля та члена ...

28-30 вересня 2021 року на базі факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв проходитиме акредитація освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю ...

21 вересня 2021 року о 10:00 в актовій залі університету відбудеться зустріч трудового колективу факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв із кандидатами на посаду ректора ...

Із щирим серцем запрошуємо на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, який проведемо он-лайн 15 квітня о 19.00.

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG