ОНОВЛЕНІ Списки зарахованих за державним замовленням ДЕННА ФОРМА І курс

Залиште оцінку
(0 голосів)

6.010101 дошкільна освіта    

  1. Білоус    Юлія    Володимирівна       
  2. Дорошенко    Ольга    Леонідівна       
  3. Дьякова    Наталія    Вадимівна       
  4. Кирпа    Наталія    Миколаївна       
  5. Кірієнко    Аліна    Анатоліївна       
  6. Копил    Оксана    Миколаївна       
  7. Мазепа    Катерина    Олександрівна       
  8. Мінакова    Ольга    Олександрівна       
  9. Остапенко    Марина    Василівна       
  10. Пахно    Наталія    Юріївна       
  11. Смоголь    Юрій    Володимирович       
  12. Шуракова    Анна    Сергіївна       
  13. Барвінська    Тамара    Володимирівна       
  14. Мірошниченко    Тетяна    Василівна       
  15. Москаленко    Ірина    Володимирівна       
  16. Патерок    Світлана    Миколаївна       
  17. Саляхова    Альона    Рамілівна       
  18. Самійленко    Наталія    Юріївна     

6.010102 початкова освіта 

  1. Божко    Катерина    Романівна       
  2. Булаш    Наталія    Віталіївна       
  3. Газдик    Анжеліка    Михайлівна       
  4. Голубєва    Ірина    Сергіївна       
  5. Горпинюк    Альона    Юріївна       
  6. Грошева    Руслана    Сергіївна       
  7. Демус    Вікторія    Василівна       
  8. Добридень    Лілія    Ігорівна       
  9. Довгаль    Надія    Сергіївна       
  10. Жерняк    Ірина    Сергіївна       
  11. Ісаченко    Юлія    Валентинівна       
  12. Карпенко    Оксана    Федорівна       
  13. Козаченко    Катерина    Юріївна       
  14. Кріковцова    Ірина    Іванівна       
  15. Кропта    Юлія    Володимирівна       
  16. Кубряк    Аліна    Сергіївна       
  17. Кугук    Анастасія    Сергіївна       
  18. Кузьменко    Яна    Вадимівна       
  19. Куліш    Марина    Олександрівна       
  20. Мазуренко    Аліна    Михайлівна       
  21. Милько    Оксана    Юріївна       
  22. Неганова    Євгенія    Ігорівна       
  23. Никипорець    Наталія    Петрівна       
  24. Паршукова    Марія    Віталіївна       
  25. Пономаренко    Юлія    Володимирівна       
  26. Сова    Ольга    Федорівна       
  27. Халімон    Анна    Миколаївна       
  28. Чаюк    Крістіна    Олександрівна       
  29. Шелег    Анна    Олександрівна       
  30. Шпак    Ірина    Ігорівна       
  31. Безсмертна    Марина    Анатоліївна       
  32. Гладич    Марія    Борисівна       
  33. Донець    Юлія    Миколаївна       
  34. Єременко    Тамара    Сергіївна       
  35. Ларченко    Юлія    Юріївна       
  36. Молібог    Юлія    Андріївна       
  37. Нестеренко    Софія    Юріївна       
  38. Остроушко    Катерина    Іванівна     

6.010104 професійна освіта

  1. Беседін    Олександр    Олександрович       
  2. Касьян    Марія    Юріївна       
  3. Конодиб    Христина    Сергіївна       
  4. Котлобай    Михайло    Русланович       
  5. Махній    Вадим    Володимирович       
  6. Пивовар    Андрій    Романович       
  7. Разьвін    Олександр    Сергійович       
  8. Прядко    Володимир    Олександрович       
  9. Щербатюк    Андрій    Васильович     

6.010103 технологічна освіта  

  1. База    Богдан    Володимирович       
  2. Бардакова    Анна    Володимирівна       
  3. Басистий    Владислав    Вікторович       
  4. Бредюк    Ірина    Володимирівна       
  5. Васильєв    Ігор    Миколайович       
  6. Вербицька    Надія    Василівна       
  7. Веремієнко    Катерина    Вікторівна       
  8. Воскобойник    Юрій    Васильович       
  9. Глухова    Дарина    Дмитрівна       
  10. Демиденко    Богдан    Валерійович       
  11. Джима    Сергій    Вікторович       
  12. Довиденко    Аліна    Віталіївна       
  13. Дубина    Іван    Ігорович       
  14. Дюба    Вікторія    Сергіївна       
  15. Запорожець    В`ячеслав    Володимирович       
  16. Іскандаров    Костянтин    Валентинович       
  17. Клюзько    Сергій    Олександрович       
  18. Ковгановський    Андрій    Васильович       
  19. Ковтун    Олександр    Григорович       
  20. Колотуша    Дмитро    Юрійович       
  21. Костюченко    Марина    Юріївна       
  22. Кузьменко    Микола    Анатолійович       
  23. Лазаренко    Маргарита    Олександрівна       
  24. Летушко    Ольга    Григорівна       
  25. Лимар    Тетяна    Сергіївна       
  26. Литовченко    Максим    Володимирович       
  27. Лях    Марія    Андріївна       
  28. Манаєнко    Дмитро    Сергійович       
  29. Назарова    Олена    Владиславівна       
  30. Остроух    Руслан    Леонідович       
  31. Павліченко    Іван    Олександрович       
  32. Печерна    Інна    Олексіївна       
  33. Полуян    Наталія    Леонідівна       
  34. Понька    Андрій    Вікторович       
  35. Рябенко    Оксана    Сергіївна       
  36. Смолягова    Наталія    Валеріївна       
  37. Соколов    Даніїл    Віталійович       
  38. Тарасенко    Ярослава    Леонідівна       
  39. Трухан    Катерина    В`ячеславівна       
  40. Харета    Олександр    Сергійович       
  41. Шевченко    Аліна    Тарасівна       
  42. Шевченко    Тетяна    Сергіївна       
  43. Якименко    Микола    Ігорович       
  44. Ярмак    Владислав    Юрійович       
  45. Розсудовський    Олександр    Ігорович     

6.010106 соціальна педагогіка  

  1. Городнича    Світлана    Вікторівна       
  2. Жоголко    Марина    Сергіївна       
  3. Лутченко    Діана    Юріївна       
  4. Михно    Юлія    Володимирівна       
  5. Петрусевич    Катерина    Володимирівна       
  6. Попенко    Настя    Володимирівна       
  7. Правдюк    Катерина    Олегівна       
  8. Свідова    Анна    Михайлівна       
  9. Тимощук    Сергій    Юрійович       
  10. Тихоненко    Тетяна    Сергіївна       
  11. Фенно    Вероніка    Сергіївна       
  12. Гуленок    Катерина    Олександріна       
  13. Улько    Анна    Сергіївна     
  14. 6.010201 фізичне виховання   
  15. Абрамкіна    Анастасія    Сергіївна       
  16. Авраменко    Владислав    Андрійович       
  17. Арсланова    Карина    Айратівна       
  18. Артюх    Олександр    Олексійович       
  19. Батуренко    Ігор    Вікторович       
  20. Бобровник    Андрій    Олександрович       
  21. Богдан    Вікторія    Олексіївна       
  22. Бондаренко    Владислав    Миколайович       
  23. Брюханова    Анастасія    Олександрівна       
  24. Бубенко    Дмитрій    Станіславович       
  25. Віннік    Олександр    Сергійович       
  26. Власюк    Сергій    Віталійович       
  27. Вовк    Олена    Володимирівна       
  28. Герасименко    Андрій    Володимирович       
  29. Горбатко    Євгеній    Віталійович       
  30. Гусак    Євгенія    Сергіївна       
  31. Дмитренко    Валерія    Романівна       
  32. Єсипенко    Артем    Ігорович       
  33. Жасан    Данило    Олександрович       
  34. Желдак    Ігор    Юрійович       
  35. Жмурко    Анна    Михайлівна       
  36. Журба    Денис    Євгенійович       
  37. Кабрель    Артем    Сергійович       
  38. Катько    Олександр    Юрійович       
  39. Кирик    Владислав    Сергійович       
  40. Кімейчук    Христина    Вячеславівна       
  41. Ковальчук    Анна    Володимирівна       
  42. Кошіль    Дмитро    Петрович       
  43. Красинська    Ксенія    Денисівна       
  44. Легеда    Катерина    Анатоліївна       
  45. Ліпатніков    Костянтин    Олегович       
  46. Малофій    Вадим    Валерійович       
  47. Молойко    Євгеній    Михайлович       
  48. Молочко    Антон    Олександрович       
  49. Мороз    Олександр    Сергійович       
  50. Населевець    Павло    Володимирович       
  51. Овчар    Анна    Андріївна       
  52. Панкрат    Ганна    Владиславівна       
  53. Перебийніс    Лариса    Сергіївна       
  54. Петрик    Ірина    Ростиславівна       
  55. Рябченко    Роман    Васильович       
  56. Савченко    Леонід    Юрійович       
  57. Савченко    Надія    Віталіївна       
  58. Свирид    Яна    Вікторівна       
  59. Синиця    Артем    Олексійович       
  60. Синиця    Владислав    Олексійович       
  61. Склярук    Сергій    Юрійович       
  62. Слюта    Олег    Анатолійович       
  63. Сподаренко    Анна    Анатоліївна       
  64. Суд    Анастасія    Ігорівна       
  65. Тичинін    Сергій    Андрійович       
  66. Ткаченко    Марина    Борисівна       
  67. Трутень    Тарас    Анатолійович       
  68. Харитонов    Сергій    Володимирович       
  69. Хоменко    Віталій    Васильович       
  70. Чалик    Олександр    Вікторович       
  71. Шумська    Наталія    Сергіївна       
  72. Щербина    Наталія    Сергіївна       
  73. Кириченко    Михайло    Сергійович       
  74. Чепела    Захар    Григорович     

6.020302 історія

  1. Аверченко    Вікторія    Олегівна       
  2. Аксюта    Микола    Леонідович       
  3. Андрійко    Альбіна    Володимирівна       
  4. Байдала    Владислав    Сергійович       
  5. Безпала    Крістіна    Іванівна       
  6. Білоус    Анастасія    Володимирівна       
  7. Ведмідь    Ірина    Олександрівна       
  8. Гребеник    Тетяна    Володимирівна       
  9. Дядечко    Олеся    Олексіївна       
  10. Жереб    Олександр    Миколайович       
  11. Жигульський    Владислав    Михайлович       
  12. Ігнатенко    Олександра    Сергіївна       
  13. Касій    Альона    Вячеславівна       
  14. Клименко    Іван    Михайлович       
  15. Коліш    Анна    Дмитрівна       
  16. Корольова    Владислава    Володимирівна       
  17. Косаченко    Владислав    Сергійович       
  18. Кравченко    Катерина    Ігоревна       
  19. Кравченко    Ольга    Федорівна       
  20. Красько    Олександра    Євгенівна       
  21. Кулеш    Вікторія    Миколаївна       
  22. Лозинський    Остап    Ігорович       
  23. Лунь    Ольга    Анатоліївна       
  24. Макаренко    Юлія    Олександрівна       
  25. Насінник    Нікіта    Ілліч       
  26. Омельченко    Карина    Володимирівна       
  27. Перебийніс    Світлана    Сергіївна       
  28. Праута    Олександра    Станіславівна       
  29. Рамзаєва    Тетяна    Юріївна       
  30. Родіна    Ярослава    Вячеславівна       
  31. Салоїд    Ольга    Андріївна       
  32. Сапсай    Максим    Вікторович       
  33. Сезончик    Юлія    Олександрівна       
  34. Скітер    Валерія    Валеріївна       
  35. Супруненко    Роман    Валерійович       
  36. Таран    Олександр    Юрійович       
  37. Узький    Дмитро    Андрійович       
  38. Юдицька    Євгенія    Ігорівна       
  39. Яковенко    Софія    Олександрівна       
  40. Василенко    Руслан    Олександрович       
  41. Гапон    Сергій    Юрійович       
  42. Данівська    Владислава    Миколаївна       
  43. Крижановська    Ольга    Олександрівна       
  44. Ленько    Владислав    Віталійович       
  45. Летута    Олег    Анатолійович       
  46. Нікітіна    Катерина    Сергіївна       
  47. Ніколаєнко    Вікторія    Юріївна       
  48. Павленко    Юлія    Сергіївна       
  49. Романович    Олексій    Валерійович       
  50. Руденко    Наталія    Юріївна     

6.020303 філологія українська мова і література

  1. Баєнко    Дмитро    Сергійович       
  2. Ворошкевич    Дарина    Валеріївна       
  3. Дмитрук    Маргарита    Олегівна       
  4. Клименко    Ольга    Іванівна       
  5. Кононенко    Наталія    Олександрівна       
  6. Корж    Марина    Сергіївна       
  7. Кочнєва    Надія    Олександрівна       
  8. Мохначенко    Тетяна    Сергіївна       
  9. Навозенко    Оксана    Сергіївна       
  10. Павлова    Дарина    Ігорівна       
  11. Палієнко    Вікторія    Русланівна       
  12. Подорван    Ірина    Юріївна       
  13. Сич    Марина    Василівна       
  14. Шкуліпа    Олександр    Володимирович       
  15. Горбачук    Дар`я    Павлівна     

6.030101 соціологія  

  1. Бобер    Марина    Іванівна       
  2. Мелешко    Марія    Анатоліївна       
  3. Ускова    Сніжана    Вікторівна       
  4. Войцехівський    Роман    Андрійович       
  5. Кузіна    Дар`я    Миколаївна     

6.030102 психологія   

  1. Бабело    Інна    Василівна       
  2. Жара    Ірина    Ігорівна       
  3. Забела    Анастасія    Володимирівна       
  4. Зазимко    Олександра    Анатоліївна       
  5. Кондратенко    Олена    Євгеніївна       
  6. Молочко    Анна    Ярославівна       
  7. Молчанова    Серафима    Валеріївна       
  8. Радченко    Богдана    Миколаївна       
  9. Сіра    Олена    Петрівна       
  10. Скиба    Валерія    Віталіївна       
  11. Чеботарьова    Олена    Сергіївна       
  12. Черняєва    Ірина    Сергіївна       
  13. Шульга    Юлія    Сергіївна       
  14. Катянок    Дмитро    Вікторович       
  15. Роговець    Владислав    Володимирович     

6.040101 хімія   

  1. Василенко    Катерина    Юріївна       
  2. Гетьман    Анастасія    Петрівна       
  3. Голуб    Ірина    Валентинівна       
  4. Лахнеко    Костянтин    Володимирович       
  5. Михайлинина    Тетяна    Степанівна       
  6. Ровна    Катерина    Олександрівна       
  7. Салатян    Ірина    Миколаївна       
  8. Бойко    Вікторія    Юріївна       
  9. Варанкіна    Юлія    Миколаївна       
  10. Пацук    Марія    Михайлівна       
  11. Петриченко    Сніжана    Андріївна       
  12. Хандога    Мирослава    Юріївна       
  13. Черепок    Олександра    Олександрівна     

6.040102 біологія     

  1. Баклажко    Наталія    Василівна       
  2. Гавриленко    Ігор    Михайлович       
  3. Галаган    Олена    Владиславівна       
  4. Закутіліна    Ірина    Вікторівна       
  5. Землянська    Аліна    Владиславівна       
  6. Мала    Тетяна    Михайлівна       
  7. Сенік    Христина    Валеріївна       
  8. Стукало    Ольга    Вікторівна       
  9. Філатова    Тетяна    Олександрівна       
  10. Шевченко    Жанна    Володимирівна       
  11. Желаннікова    Єлизавета    Іларіонівна       
  12. Забашта    Наталія    Олександрівна       
  13. Максимченко    Інна    Андріївна       
  14. Немикіна    Валерія    Олександрівна       
  15. Опара    Ольга    Володимирівна       
  16. Руденко    Ольга    Михайлівна       
  17. Тихомирова    Юлія    Сергіївна       
  18. Ярема    Світлана    Іванівна     

6.040104 географія     

  1. Бохан    Ярослав    Владиславович       
  2. Дедух    Андрій    Михайлович       
  3. Дубровна    Олександра    Олександрівна       
  4. Квасова    Марина    Володимирівна       
  5. Копил    Марина    Миколаївна     
  6. Кузьменко    Роман    Миколайович       
  7. Моргацький    Віталій    Миколайович       
  8. Мягка    Анастасія    Сергіївна       
  9. Обабко    Юлія    Анатоліївна       
  10. Павленко    Андрій    Ростиславович       
  11. Педорич    Марія    Олександрівна       
  12. Попівка    Володимир    Іванович       
  13. Сидорець    Сніжана    Віталіївна       
  14. Усик    Марина    Дмитрівна       
  15. Ігнатов    Дмитро    Геннадійович       
  16. Кулініч    Лєна    Володимирівна       
  17. Лазоренко    Альона    Володимирівна       
  18. Паришкура    Степан    Дмитрович       
  19. Токар    Руслан    Юрійович       
  20. Троценко    Сергій    Якович     

6.040106 екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування     

  1. Асмаковський    Євгеній    Володимирович       
  2. Василенко    Руслан    Ігорович       
  3. Вороніна    Христина    Валентинівна       
  4. Потапчук    Ігор    Сергійович       
  5. Стадниченко    Антоніна    Миколаївна       
  6. Чабанова    Юлія    Анатоліївна       
  7. Коленіченко    Анжеліка    Валеріївна       
  8. Пащенко    Інна    Олексіївна       
  9. Приступа    Ігор    Геннадійович       
  10. Савостій    Валерій    Вікторович     

6.040302 інформатика           

  1. Волохіна    Наталія    Олегівна       
  2. Герасименко    Альона    Сергіївна       
  3. Івасенко    Ірина    Олегівна       
  4. Кваша    Олег    Віталійович       
  5. Козел    Ольга    Михайлівна       
  6. Кушніренко    Євгенія    Анатоліївна       
  7. Лозицький    Андрій    Володимирович       
  8. Мельник    Владислав    Ігорович       
  9. Мозговий    Валерій    Ігорович       
  10. Назаренко    Олег    Святославович       
  11. Пилипенко    Владислав    Юрійович       
  12. Семенець    Денис    Валерійович       
  13. Стукун    Вадим    Олексійович       
  14. Талалай    Богдан    Дмитрович       
  15. Чередніченко    Марія    Сергіївна       
  16. Шматко    Максим    Русланович       
  17. Щур    Дмитро    Сергійович       
  18. Сахон    Дмитро    Андрійович