Чернігівські студенти-медики будуть навчатися в Польщі

Чернігівські студенти-медики будуть навчатися в Польщі

Чернігівська обласна державна адміністрація налагоджує співпрацю з представниками польських медичних навчальних закладів. Зокрема, на офіційному сайті облдержадміністрації розміщено інформацію про підписання угоди з Познаньським державнимо університетом медичних наук.

9 липня заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова та Леслав Ленартович, директор медичного Центру імені Святого Павла II (Польща) детально розглянули угоду щодо співпраці молоді Чернігівщини з Медичним Центром ім.Святого Павла ІІ (Познань).

Про можливість навчання молодих медичних фахівців у Польщі стало відомо кілька місяців тому.

Наразі сформована група охочих і опрацьовуються всі нюанси їх тимчасового переїзду. Втім, добір і формування ще однієї групи майбутніх студентів передбачається.

Нагадаємо, що навчатися ці студенти будуть на базі Познаньського державного університету медичних наук. Практичні заняття проходитимуть у Медичному Центрі ім. Святого Павла ІІ.

Польська сторона фінансуватиме навчання, проживання, харчування та виплату стипендій чернігівським студентам-медикам. Повний курс навчання триватиме 3 роки. Заняття в університеті розпочнуться у жовтні.

Джерело: офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації