Інструменти, що полегшують життя

Інструменти, що полегшують життя

Якщо вам колись доводилося працювати в саду, на городі чи просто прибирати на подвір’ї, то, мабуть, погодитеся, що якісний інструмент значно полегшує будь-яку роботу і підвищує її ефективність. Причому, сьогодні з’явилося чимало нових інструментів і пристосувань, які поступово витісняють «класичні» граблі, лопати або ножівки.

Навіщо на вулиці пилосос?

Зовсім недавно подібне запитання викликало тільки здивовані погляди. Адже всі чудово знали, що пилососу місце лише в будинку чи квартирі. Найбільш прогресивні користувачі купували автомобільні варіанти, щоб підтримувати чистоту в салоні авто.

Сьогодні ж ситуація змінилася кардинально. Чимало приватних домовласників використовують пилососи, наприклад, ось такі – http://coyot.com.ua/g9831082-vozduhoduvki, замість звичних грабель. Як показує практика, вони видувають опале листя із найглибших шпарин і найдальших закутків.

Різати чи пиляти?

Ще один дуже корисний інструмент, що значно полегшує роботу в саду – садовый секатор. Його досить давно використовують досвідчені садівники. Але, сьогодні з’явилася велика кількість нових моделей, які практично витіснили класичну пилку під час обрізки і формування крони дерев.

Це тільки два приклади ручних інструментів, які бажано мати під рукою досвідченому господарю. При нагоді огляд буде продовжено.