Освітня подорож до міста Лодзь

Освітня подорож до міста  Лодзь

Здобувачі вищої освіти та викладачі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка є учасниками численних міжнародних проєктів та програм.

Нещодавно наша студентка Дарина Усик   повернулася  до стін рідного університету після насиченої та надихаючої поїздки до міста Лодзь (Польща). Освітня подорож здійснювалася  за програмою навчального візиту Study Tours to Poland, організованою Фондами БОРУСІЯ та «Лідери змін».

З 10 по 20 травня  2024 року Дарина приймала участь у програмі, яка включала лекції, екскурсії, тренінги з ведення бізнесу, етноекокультурні заходи, пізнання себе та коучінг. Вивчала державну структуру Польщі та Європейського Союзу, ознайомилася з  відмінностями української та польської систем державного управління.

Цікавою та змістовною була зустріч з депутатом місцевого самоврядування міста Лодзь, волонтерами, іноземними студентами польських університетів.

Цей цікавий досвід студентка  планує використовувати у майбутньому, щоб стати справжнім «Лідером змін».

За цю унікальну можливість Дарина  безмежно вдячна завідувачу кафедри  екології, географії та природокористування НУЧК , її  викладачу - Юрію КАРПЕНКУ, а також всім організаторам і координаторам програми.

"Україна починається з тебе" - слова В'ячеслава Чорновола, зазвучали для Дарини по новому.

За інформацією відділу міжнародних зв’язків та соціального партнерства