Звітували про перебіг грантової програми Netting

Звітували про перебіг грантової програми Netting

17 березня 2024 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбулась VII Міжнародна науково-практична конференція “Академічна культура дослідника в освітньому просторі: європейський та національний досвід», яку щорічно організовує кафедра української мови і літератури на чолі з доктором педагогічних наук, професором Оленою Семеног. Робоча група міжнародного проєкту NETTING вдячно прийняла запрошення пані Олени висвітлити перебіг грантової програми на пленарному засіданні. Доцент Марина Ольховик подякувала за плідну співпрацю між університетами не лише за договором про співпрацю, але й на рівні дружніх відносин філологічного факультету з кафедрою української мови і літератури, передала вітання від нашого університету з нагоди 100-річчя Сумського педагогічного університету та представила проміжні результати роботи грантової програми NETTING Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. Членам проєкту дійсно є чим пишатись: протягом першого року студенти чотирьох освітніх програм філологічного факультету освітнього ступеня «магістр» прослухали навчальний курс «Європейський досвід протидії дезінформації та пропаганді», студенти п’яти факультетів університету освітнього ступеня «бакалавр» взяли участь у роботі студентського гуртка «Медіарозслідувань», більше 150 учнів Чернігівщини було охоплено марафоном воркшопів з інфомедійної грамотності. Наразі готуються залікові проєкти зі студентами-магістрантами та у межах науково-дослідної роботи молодшого учасника робочої групи проводиться опитування щодо готовності майбутніх учителів і культурологів упроваджувати інфомедійну грамотність в своїй професійній діяльності.