21 березня 2024 р. викладачі кафеди іноземної філології та освітніх технологій філологічного факультету Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка разом із вчителями зарубіжної літератури ЗЗСО №3 Саковською Жанною Юріївною, Левицькою Людмилою Віталіївною і ліцею №22 Неруш Ніною Олександрівною, Тяпковою Ольгою Анатоліївною провели спільне засідання науково-методичного семінару у змішаному форматі на тему "Актуальні проблеми підготовки майбутніх учителів зарубіжної літератури в умовах сьогодення".

Під час зустрічі учасники обговорили основні виклики сьогодення, які стоять перед вчителями-словесниками, подискутували з приводу фахових компетентностей майбутнього педагога, розглянули і надали конструктивні поради щодо змісту робочих програм дисципліни "Історія зарубіжної літератури".

Неймовірно мотивуюча, надихаюча та результативна зустріч. Учасники заходу окреслили стратегію майбутньої співпраці, яка об'єднає і вчителів, і школярів, і студентів, і викладачів.

Було прийнято рішення:

1. Оновити зміст робочих програм із дисципліни "Історія зарубіжної літератури".

2. Розробити спільні заходи в межах співпраці між університетом та школами міста.

3. Створити телеграм-чат задля ефективної комунікації.

Науково-медодичний семінар став нагодою для планування подальшої співпраці, адже попереду – спільні конференції, публікації, щире спілкування.