«КЛІО ВІДКРИВАЄ ТАЛАНТИ» – 2015

«КЛІО ВІДКРИВАЄ ТАЛАНТИ» – 2015

26 листопада 2015 року у приміщені Чернігівського обласного філармонійного центру відбувся спеціальний проект Навчально-наукового інституту історії «Кліо відкриває таланти». Його мета – відзначити найталановитіших студентів інституту.

«В Інституті історії вже стало традицією відзначати кращих студентів, які досягли значних успіхів у навчанні, науці, педагогічній діяльності, творчості, спорті. Ми щиро віримо, що надихає їх на ці перемоги муза історії Кліо», - саме такими словами ведучі Анна Чорна та Дмитро Дранік розпочали концертну програму.

Подібний проект – не новинка: він проводиться і організовується щороку. Студенти змагаються в таких номінаціях як: „Відмінник навчання”, „Кращий студент-науковець”, „Педагог за покликанням”, „Золотий голос Інституту”, „Кращий актор Інституту”, „Кращий спортсмен Інституту” «Творча особистість» „Кращий громадський діяч” та нова номінація «Талант року».

З великим задоволенням директор Навчально-наукового інституту історії, професор, кандидат історичних наук, заслужений працівник освіти України О.Б.Коваленко розпочав вручення дипломів у номінації «Відмінник навчання», перемогу в якій здобула студентка 52 групи Бенько Аліна.

Наступною номінацією була «Наукове відкриття Інституту», яку виборола студентка 52 групи Бовда Юлія. Теплими словами її привітала заступник директора з наукової роботи, кандидат історичних наук, доцент М.К.Кеда.

У номінації “Педагог за покликанням” здобула перемогу Сенченко Вікторія, студентка 52 групи Привітав її з цим А.М.Боровик – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки і методики викладання історії та суспільних дисциплін.

У номінації “Громадський діяч” цього року відзначилися два номінанта – студент 30 групи Дранік Дмитро та студентка 52 групи Журавель Вікторія. Їх привітала кандидат педагогічних наук, доцент кафедри археології, етнології та краєзнавчо-туристичної роботи, заступник директора з виховної роботи Л.А.Юда.

У номінації «Творча особистість» перемогла студентка 50 групи Крокос Марія. Привітав її кандидат історичних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри історії України О.Я.Рахно.

Перемогу в номінації «Талант року» виборола студентка 22 групи Гультяєва Маргарита, яка отримала привітання від завідувача кафедри всесвітньої історії, професора, доктора історичних наук Костянтина Михайловича Ячменіхіна.

Наступною номінацією була «Золотий голос Інституту», перемогу в якій одержала студентка 40 групи Медведська Анастасія. Нагороду їй вручав кандидат історичних наук, професор, завідувач кафедри археології, етнології та краєзнавчо-туристичної роботи А.М.Острянко.

У останній номінації “Кращий спортсмен Інституту” перемогла студентка 11 групи Красько Олександра. Її привітав В.М.Гаврилов, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України, заступник директора з навчальної роботи.

Кожен рік в Інституті відкриваються нові талановиті студенти і викладачі. Свій шанс стати зірками використали студентка 22 групи Маргарита Гультяєва і кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України В.М.Гаврилов, які танцювали запальний пасадобль. А доцент кафедри археології, етнології та краєзнавчо-туристичної роботи, кандидат мистецтвознавства А.К.Адруг та доктор педагогічних наук, професор цієї ж кафедри О.С.Третяк яскраво й артистично виконали пісню на іспанській мові «Бесаме мучо». Також спільний творчий номер презентували старший викладач кафедри правових дисциплін А.О.Торубара та студент 40 групи Олексій Гаркун, а також цей студент під гітарний супровід від аспіранта Олександра Солдатенка виконав пісню.

Друзі Інституту історії танцювальний колектив «Мегаденс» привітали зі святом запальним танцем, а неперевершений сучасний танець від школи танцю «Инсайд» продовжив наш вечір.

Найочікуванішим номером святкового вечора став творчий проект студентів, викладачів і випускників – учасників команди КВК різних років у формі стему та блокбастера «Істфакіанин». Мабуть, кожен студент Інституту історії був приголомшений неперевершеною грою всіх викладачів Інституту історії та особливо виконавця головної ролі в блокбастері В.М.Гаврилова.

Святковий вечір ще раз показав, що Інститут історії – це те місце, де панує не тільки наукова співпраця викладачів та студентів, а й творча робота. Двогодинний вечір пройшов на одному подиху; глядачі отримали величезне задоволення, про що свідчили їхні бурхливі оплески. Як учасники проекту, так і глядачі отримали велику кількість позитивних емоцій.

Дмитро Дранік