Літня школа “Студії пограниччя у Центрально-Східній Європі та Чорноморському регіоні”

Залиште оцінку
(2 голосів)
Літня школа “Студії пограниччя у Центрально-Східній Європі та Чорноморському регіоні”

Літня школа – це можливість для молодих дослідників отримати знання про сучасні дослідження зі студій пограниччя, представити власні проекти, взяти участь у публічних заходах та дискусіях та приєднатись до міжнародної мережі дослідників у динамічній міждисциплінарній галузі.

Три основних курси нададуть учасникам школи можливість отримати знання про студії пограниччя з перспектив історії, соціології та студій пам’яті. Гостьові лекції, заплановані як два тематичних модулі: «Кордони та межі у Центрально-Східній Європі та Чорноморському регіоні» та «Конфлікти, суспільства та “внутрішні кордони”», доповнять запропоновані курси. Формат літньої школи передбачає поєднання лекцій, семінарів, дискусій, освітніх міських прогулянок та публічних заходів.

Вимоги до учасників:
Літня школа відкрита для магістрантів, докторантів (аспірантів), молодих вчених та працівників освітньої й культурної сфери. Робочі мови школи – англійська, українська та російська. Рівень володіння англійською мовою має бути достатнім для навчання, виступів та участі в дискусіях.

Заявка повинна складатись з:

  • Академічне резюме (CV) (не більше 5 сторінок)
  • Опис дослідницького, освітнього чи культурного проекту, дотичного до студій пограниччя (не більше 800 слів)
  • Мотиваційний лист (не більше 500 слів)
  • Контактна інформація двох науковців, які б могли надати рекомендації

Будь ласка, надсилайте заявки на електронну адресу не пізніше 1 квітня 2018. Заявки можуть бути виконані англійською, українською або російською мовою. Якщо ви не отримаєте підтвердження отримання вашої заявки, будь ласка, контактуйте з організаторами.

Витрати учасників:
Участь в літній школі є безкоштовною. Дорожні витрати, поселення та харчування забезпечуються організаторами.

Деталі https://www.science-community.org/en/node/188280

 

Міжнародний відділ НУЧК