Досвід Естонії. Передова практика освіти підприємництву. Креативні методи навчання

Почалася реєстрація на тренінг «Передова практика освіти підприємництву. Креативні методи навчання», який відбудеться в Києві 21 травня 2018 року.

У межах заходу учасникам презентують досвід Естонії в освіті та розвитку академічного підприємництва, а також нададуть практичні знання з використання методів креативного навчання, які дозволяють поєднувати теоретичну та практичну складову.

Лектори:

- Еліна Каллас – Ph.D. з бізнесу, навчає підприємницькій діяльності, креативності й інноваціям в Університеті Тарту, має досвід досліджень підприємницької діяльності в Гарвардському Університеті;

- Марет Ахонен – менеджер IdeaLab в Університеті Тарту, займається інноваційна діяльність та трансфер технологій питаннями вивчення проблем менеджменту, бізнес-комунікаціями. Вона ініціювала та провела ряд конкурсів бізнес-ідей;

- Пірет Арусаар – менеджер програми розвитку підприємництва в Університеті Тарту. Здійснює консалтинг малого бізнесу і проводить тренінги для студентства. Під її керівництвом була створена спільна програма Starter у восьми університетах Естонії.

Для участі – обов’язкова попередня реєстрація. Вона буде відкрита до 11 травня 2018 року за посиланням: http://bit.ly/YepStarterToT

Рішення про участь у тренінгу кожного з кандидатів прийматиметься організатором на основі аналізу поданих за посиланням анкет.

Відповідні повідомлення щодо участі будуть надіслані до 15 травня.

Тренінг проходитиме англійською мовою.

Місце проведення заходу: м. Київ, бульвар Шевченка 16, зал 401

Подію організовує ГО «Платформа інноваційного партнерства» (YEP) за підтримки Міністерства освіти і науки України. Нагадуємо, що раніше МОН та YEP підписали Меморандумом про співробітництво та взаємодію, яким передбачено розвиток мережі бізнес-інкубаторів у вишах, вирішення проблем розвитку інноваційного підприємництва, проведення спільних заходів тощо.

Програма тренінгу «Передова практика освіти підприємництву. Креативні методи навчання»

09:30 – 10:15 Реєстрація
10:15 – 12:00 Зміни у системі підприємницької освіти в Естонії: загальні принципи та найкраща практика
12:00 – 13:00 Обід
13:00 – 14:30 Техніки креативного навчання. Частина 1. Креативність: бар’єри, розвиток та імплементація в навчанні
14:30 – 14:45 Кава-брейк
14:45 – 16:15 Техніки креативного навчання. Частина 2. Приклади використання креативу у навчанні. Інноваційні методи освіти через технології
16:15 – 16:30 Бізнес-інкубатор YEP: можливості співпраці
16:30 – 17:00 Запитання-відповіді, заключне слово.

Міжнародний відділ НУЧК

ulikooli hoone 0 7