I Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНА ОСВІТА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗОВАНОГО СВІТУ: РЕАЛІЇ, ВИКЛИКИ, ПЕРСПЕКТИВИ»,

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Факультет дошкільної, початкової освіти і мистецтв Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка запрошує наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти взяти участь у I Міжнародній науково-практичній конференції «СУЧАСНА ОСВІТА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗОВАНОГО СВІТУ: РЕАЛІЇ, ВИКЛИКИ, ПЕРСПЕКТИВИ», що відбудеться 23-24 травня 2024 року у дистанційному форматі.

Основні напрями роботи:

1. Ціннісні пріоритети сучасної освіти: український та зарубіжний досвід.
  2. Освітня мобільність – екологічний шлях до євроінтеграції.
  3. Інноваційні підходи до професійної підготовки фахівців в умовах сучасної системи освіти.
  4. Мовна освіта в глобалізованому полікультурному світі.
  5. Інформаційно-комунікаційні технології в галузі освіти.
  6. Використання штучного інтелекту в організації освітнього процесу.
  7. Збереження ментального здоров’я учасників освітнього процесу в умовах невизначеності.

Форма участі – дистанційна:

Для участі у конференції необхідно заповнити форму онлайн-заявки й надіслати до 23 квітня 2024 року на адресу оргкомітету intern_conf.2024@ukr.net матеріали для публікації. Тема листа: Конференція.

Електронний сертифікат учасника обсягом 12 годин (0.4 ECTS), програму конференції та електронний збірник матеріалів конференції можна завантажити зі сторінки кафедри мов і методики їх викладання факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв на сайті Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.

Координаторки конференції:

завідувачка кафедри мов і методики їх викладання, кандидатка педагогічних наук, доцентка Мірошник Ірина Василівна (моб. тел.: +38(093) 841 76 77);

кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри мов і методики їх викладання Конотоп Олена Сергіївна (моб. тел.: +38(063) 411 40 24);

старша лаборантка кафедри мов і методики їх викладання Бурнос Ірина Володимирівна (моб. тел.: +38(097) 023 33 90).

Анонс конференції

Чекаємо на вашу участь!