Європейські тренди в освіті

Європейські тренди в освіті

09 червня 2021 р. на базі навчально-наукової лабораторії дошкільного навчального закладу № 26 (директор Олексієнко Вікторія Вікторівна) доцентом кафедри дошкільної та початкової освіти Кошель Анною Павлівною було проведено екзамен з використанням елементів дуальної освіти з дисципліни «Актуальні проблеми сучасної дошкільної освіти» для студентів спеціальності Дошкільна освіта.

Захід сприяв удосконаленню процесу підготовки майбутніх вихователів дітей дошкільного віку.

Присутня на заході доктор педагогічних наук, професор Антоніна Олексіївна Міненок відмітила важливість заходу, його інноваційний характер, відповідність сучасним освітнім тенденціям «Навчання на свіжому повітрі».

Кандидат педагогічних наук, старший викладач Кошель Віталій Миколайович відзначив високі потенційні можливості цієї форми проведення екзамену, що дозволяє мінімізувати негативний вплив стресових факторів та значно підвищує результативність освітнього процесу..