Розпочато підготовку до створення Наукових кабінетів археології та етнографії

Розпочато підготовку до створення Наукових кабінетів археології та етнографії

У Навчально-науковому інституті історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка розпочато підготовку до створення Наукових кабінетів археології та етнографії, в яких будуть представлені матеріали, здобуті під час археологічної та етнографічної практики студентів І, ІІ та V курсів, а також дослідження викладачів, співробітників та аспірантів з історії, археології та етнографії Чернігівщини.

Водночас звертаємося до випускників і друзів історичного факультету / Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка з проханням поповнити наші зібрання старожитностями та пам’ятками декоративно-ужиткового мистецтва.

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178