Он-лайн заняття з Основ педагогічної майстерності «Майстерність педагога в Україні та Чехії:спільне та відмінне» (21-22 груп ПО)

Он-лайн заняття з Основ педагогічної майстерності «Майстерність педагога в  Україні та Чехії:спільне та відмінне» (21-22 груп ПО)

Лектори - Марина Коновальчук (НУЧК імені Т.Г.Шевченка, Україна) та Наталія Кисіль (Остравський університет, Чехія).

«Оптимізм покращує наше майбутнє ;)» - фраза нашої випускниці Наталії Кисіль спонукала учасників лекції замислитися про наші мрії, мотивацію і прагнення до розвитку своєї майстерності.

Наталія розповіла про свій шлях в педагогіку, про складності на шляху розвитку себе як людини та профі, лунали запитання «Що надихає на шляху вас як педагога?» «Що допомагає додати труднощі, адже вони виникають час від часу».

Трохи детальніше про Наталію Кисіль, випускницю факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв, яка наразі готується до захисту дисертації з педагогіки чеською мовою (!!!), про певні проєкти, які народжували її  нові проєкти і знову штовхали вперед:
Кисіль Наталія 1994 р. н. м. Славутич, Україна

Освіта:
2018–дотепер –навчання Остравський університет, педагогічний факультет, студентка Ph.D
2015–2017 – навчання Національний університет "Чернігівський колегіум" ім. Т. Г. Шевченка, факультет початкової освіти за спеціалізацією музичне мистецтво, за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Магістр"
2015–2016–навчання Національний університет "Чернігівський колегіум" ім. Т. Г. Шевченка, психологічний факультет за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Магістр"
2011 – 2014 – навчання Національний університет "Чернігівський колегіум" ім. Т. Г. Шевченка, психологічний факультет за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Бакалавр"

Досвід роботи в міжнародних проєктах:

2019–2021– участь у міжнародному освітньому проєкті TAČR (Остравський університет, м. Острава)
2019–2021–авторка студентського проєкту SGS "Розвиток креативності та підприємницької діяльності вчителя музики"
2018– Міжнародне стажування в програмі Erasmus+: Theoretical and Methodological Propedeutics (Ostrava, CZ)

Досвід роботи:
2017–2018 – Учитель музики у Центрі розвитку обдарованості "Унікум"
2015–2017 – Учитель в Освітньому центрі "Розумка"
2016–2017–Навчальна програма післядипломної освіти "Основи консультування в руслі Позитум-підходу"
2016 – Сертифікований тренер програми "Conflict in and out" за підтримки програми Crisp, Kyiv
2016 – Переможець конкурсу "Студент року 2016" у номінації "Людина обраної професії", НУЧК 2015 – участь в регіональному конкурсі "Кращий студент України", регіональний етап
2014–2018 – "Академія креативності ЧІКС" (Чернігівські ініціативні креативні студенти): волонтерка, спікер, проведення майстер-класів, тренінгової діяльністі, волонтерська допомога дітям-переселенцям "Схід Сонця".

Бажаємо пані Наталії та нашим студентам ніколи не зупинятися на досягнутому.
Адже оптимізм покращує наше майбутнє!