Засідання студентського наукового гуртка «Дослідники освіти»

Засідання студентського наукового гуртка «Дослідники освіти»

17 лютого 2021 р. в читальній залі Наукової бібліотеки відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Дослідники освіти» (керівник: к.п.н., доц. кафедри дошкільної та початкової освіти Лимар Ю.М.), у якому взяли участь студенти спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта» ОС «бакалавр» і «магістр».

Завідуюча сектором інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення бібліотеки Толочна І.А. продемонструвала студентам процедуру перевірки наукових робіт за допомогою антиплагіатної системи Strikeplagiarism.

Директор Наукової бібліотеки Макарова Г.Г. ознайомила студентів з особливостями роботи з електронним репозитарієм НУЧК.

Студенти, викладач та працівники бібліотеки обговорили необхідність дотримання академічної доброчесності під час написання наукових робіт.

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178