Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка
T.H. Shevchenko National University «Chernihiv Colehium»
НУЧК імені Т.Г Шевченка

Кафедра була створена в 2004 році, хоча підготовка фахівців за напрямом «Соціальна педагогіка» була започаткована за ініціативи провідних викладачів кафедри ще в 2000 році.

Історія кафедриНавчальні дисципліниВибіркові дисципліниСклад кафедриНормативні документиОпитуванняСтажуванняПрофесійна активність викладачівНаукова діяльністьЗабезпечення освітнього процесуСпівпраця зі стейкхолдерамиНауково-громадська діяльністьМіжнародне співробітництвоСтудентське життяНаші випускникиАкредитаціяДистанційне навчанняЗавдання для самостійної роботи студентівБізнес ХАБ Clever

Підготовка фахівців за напрямком «Соціальна педагогіка» проводилась на історичному факультеті ЧДПУ імені Т.Г.Шевченка з 2000 року, коли було здійснено перший набір студентів на подвійну спеціальність «Історія і соціальна педагогіка». Для забезпечення навчально–методичного процесу студентів цієї спеціальності з вересня 2001 року на кафедрі педагогіки і методики викладання історії і права сформована секція соціальної педагогіки, кількість викладачів у якій зростала зі збільшенням контингенту студентів та навчальних курсів. Розвиток науково–педагогічного потенціалу кафедри з одного боку, а також можливість масштабніше розгорнути наукові дослідження в галузі соціально–педагогічного знання і соціальної роботи, що сприятиме розвитку гуманітарної освіти і науки в Чернігівському регіоні поставило питання про необхідність відкриття спеціальності «Соціальна педагогіка» (зі спеціалізацією «Соціально–правовий захист дітей та молоді. Соціальний менеджмент.»). В результаті у 2002 році було здійснено перший набір на цю спеціальність.

У зв’язку з створенням у 2004 році психолого–педагогічного факультету рішенням Вченої ради університету була створена кафедра "Соціальної педагогіки". З вересня 2016 року перейменована на кафедру "Соціальної роботи". У 2018 році започатковано ОП "Інклюзивна освіта. Корекційна педагогіка". З жовтня 2019 року кафедра  "Соціальної роботи" перейменована на кафедру "Соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук".

Викладацький склад

Станом на 2022 рік на кафедрі "Соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук" підготовку фахівців здійснюють 12 викладачів. Всі викладачі мають вчені ступені та наукові звання, з них: 1 доктор наук, професор, 2 доктори наук, доценти; 1 кандидат наук, професор; 7 кандидатів наук, доценти, 1 кандидат наук, старший викладач. Викладачами кафедри здійснюється підготовка фахівців зі спеціальностей: «Соціальна робота» (бакалаврат і магістратура) освітня програма – «Соціальна педагогіка», і «Освітні, педагогічні науки» освітня програма – «Соціально-виховна робота з дітьми та молоддю» (бакалаврат) та освітня програма – «Інклюзивна освіта. Корекційна педагогіка» (магістратура). Викладачами кафедри розроблено й викладаються понад 80 навчальних дисциплін.

Завідувачка кафедри – кандидат педагогічних наук, доцент РЕНЬ Лариса Василівна.

Співробітництво

Кафедра підтримує тісні наукові зв'язки з інститутом соціальної роботи та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, кафедрою соціальної роботи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького; кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи Донецького педагогічного університету; кафедрою дошкільної освіти та соціальної роботи Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет»; кафедрами соціальної педагогіки та психології Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Г. Сковороди; факультетом психології і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя; Інститутом «Людини» Київського університету імені Бориса Грінченка, Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, лабораторією соціальної педагогіки Інституту проблем виховання НАПН України, Інститут спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка, НДІ педагогіки НАПН України, Українською академією акмеології та іншими науковими установами.

Науково-дослідна робота.

Викладачі кафедри здійснюють наукову розробку комплексної теми  "Соціально - педагогічна підтримка вразливих груп населення в кризових умовах "   . При кафедрі існує разова аспірантура зі спеціальностей 13.00.01 – “Загальна педагогіка та історія педагогіки”, 13.00.05 – “Соціальна педагогіка”. Співпрацюючи з багатьма ЗВО України та являючись учасниками Всеукраїнської програми “Соціальна освіта в Україні”, викладачі кафедри регулярно беруть участь у Всеукраїнських та Міжнародних науково–практичних конференціях і форумах. При кафедрі створений осередок Української Академії Акмеологічних наук.

Дисципліни вільного вибору для загальноуніверситетського каталогу

На наступний рік

1 курс_Соціальна робота (магістратура)
Ren

Завідувачка кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук

РЕНЬ Лариса Василівна

 

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук.

У 2005 році закінчила Чернігівський державний університет імені Т.Г.Шевченка за спеціальністю «Історія та соціальна педагогіка». У 2006 році закінчила магістратуру в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя за спеціальністю «Соціальна педагогіка».

У 2011 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Соціально-педагогічні умови профілактичної роботи з дітьми вулиці»(за спеціальністю 13.00.05 - Соціальна педагогіка). Вчене звання доцента кафедри соціальної педагогіки присвоєно в 2014 році.

Стаж науково-педагогічної роботи – 14 років.

Сфера наукових інтересів: технології соціально-педагогічної роботи з дезадаптованими дітьми та підлітками; особливості їх соціально-правового захисту.
Автор 60 наукових праць (50 - статті у наукових виданнях, 10- методичні рекомендації, посібники).

Викладає навчальні дисципліни: «Основи соціально-правового захисту», «Медіаосвіта у виховній роботі», «Основи профорієнтаційної роботи», «Тренінг формування толерантності», «Діловодство в установах соціальної сфери», «Громадянська освіта у роботі з молоддю», «Соціальний патронаж», «Методика проведення соціально-просвітницького тренінгу», «Демократія: від теорії до практики», «Профілактика професійного вигорання».

GoogleSholar

ORCID:0000-0003-1015-2684

ResearcherID: GPK-8705-2022

Scopus Author ID:


Zavatska

ЗАВАЦЬКА Людмила Миколаївна

Кандидат педагогічних наук, професор, директорка Навчально-наукового інституту психології та соціальної роботи, відмінник освіти України.

У 1978 році закінчила Чернігівський державний педагогічний інститут імені Т.Г.Шевченка за спеціальністю «Фізика». Кандидат педагогічних наук з 1989 року (тема: «Розвиток змісту і методів викладання предметів природничо-математичного циклу в середніх ПТУ» за спеціальністю 13.00.01 „Теорія та історія педагогіки”).

Вчене звання доцента кафедри психології присвоєно у 1995 р. У січні 2011 року присвоєно вчене звання професора кафедри соціальної педагогіки.

У 2011 році обрана академіком Української Академії Акмеології по відділенню «Соціальна акмеологія». Член асоціації завідувачів кафедр соціальної педагогіки і соціальної роботи. Член правління громадської організації «Вибір».

Стаж науково-педагогічної роботи 39 років, в тому числі у Чернігівському державному (національному) педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка.

Сфера наукових інтересів: технології соціально-педагогічної діяльності з різними категоріями клієнтів, особливості соціального патронажу клієнтів, інклюзивна освіта, профілактика негативних звичок у підлітковому середовищі. Має 135 друкованих праць.

Основні навчальні дисципліни: «Вступ до спеціальності», «Соціальна педагогіка», «Технології соціальної роботи», «Соціальний супровід сім’ї», «Інклюзивна освіта», «Професійна діяльність асистента вчителя», «Актуальні проблеми соціальної роботи».

GoogleSholar

ORCID:https://orcid.org/0000-0003-2069-9667

ResearcherID: https://www.webofscience.com/wos/author/record/31670111

ScopusAuthorID:


Grishchenko

ГРИЩЕНКО Світлана Владиславівна

Доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук.

У 1981 закінчила році Чернігівський державний педагогічний інститут імені Т.Г. Шевченка, історичний факультет за спеціальністю «Історія». У 2007 році захистила кандидатську дисертацію «Науково-педагогічна діяльність В.С. Іконникова у вищих закладах освіти України (друга половина XIX – початок XX століття)» (за спеціальністю 13.00.01 – Теорія та історія педагогіки).

Вчене звання доцента кафедри соціальної педагогіки присвоєно у 2011 році. З січня 2015 доктор педагогічних наук «Теоретико-методичні основи самовдосконалення майбутніх фахівців соціальної сфери» (13.00.04 – Теорія і методика професійної освіти). У грудні 2018 року присвоєно вчене звання професора кафедри соціальної роботи.

Стаж науково-педагогічної роботи – 20 років.

Сфера наукових інтересів: соціальна педагогіка, соціальна робота в зарубіжних країнах, здоровий спосіб життя, протидія торгівлі людьми, персоналії закладу вищої освіти, самовиховання, самовдосконалення.

Автор більше ніж 80 публікацій, з них: 5 – навчальних посібників у співавторстві, 3 – одноосібні монографії, 46 – фахових статей, 3 – у зарубіжних виданнях, 3 – у виданнях, що входять до наукометричних баз.

Викладає навчальні дисципліни: «Протидія торгівлі людьми», «Методика соціального виховання», «Основи наукових досліджень», «Охорона праці в галузі», «Методика викладання соціально-педагогічних (фахових) дисциплін», «Організація діяльності суб’єктів інклюзивного навчання», «Спеціалізовані служби в соціальній сфері».

GoogleSholar

ORCID:0000-0002-7981-3578

ResearcherID: https://www.webofscience.com/wos/author/record/23495171

ScopusAuthorID:


Yanchenko

ЯНЧЕНКО Тамара Василівна

Доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук.

У 1991 році закінчила Чернігівський державний педагогічний інститут імені Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Історія та право». Впродовж 1991 – 1995 років працювала вчителем історії у середній школі №2 м. Чернігова.

У 1995 – 2001 роках працювала асистентом кафедри історії України та кафедри педагогіки та методики викладання історії Чернігівського державного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка.

Протягом 2001 – 2004 років навчалася в аспірантурі Чернігівського державного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка. У 2006 році захистила кандидатську дисертацію (тема «Проблеми соціально-педагогічної підтримки дітей, які потребували захисту, в Україні (друга половина ХІХ – початок ХХ ст»). Звання доцента отримала у 2008 році.

У 2017 році захистила докторську дисертацію на тему «Витоки та засади наукового розвиткуі практичного втілення педології в Україні» (за спеціальністю 13.00.01 –Загальна педагогіка та історія педагогіки).

Стаж науково-педагогічної роботи – 29 років.

Автор близько 80 наукових праць.

Сфера наукових інтересів: історія соціальної педагогіки.

Навчальні дисципліни, які викладає: «Історія соціальної роботи», «Етнопедагогіка», «Дитинознавчі дослідження у педагогіці», «Методологія та організація наукових досліджень», «Педагогічні системи та технології в інклюзивній освіті».

GoogleSholar

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-2967-0695

ResearcherID: https://www.webofscience.com/wos/author/record/18141055

ScopusAuthorID:


Platonova

ПЛАТОНОВА Оксана Георгіївна

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук, заступник директора з питань молодіжної політики та іміджевої діяльності Навчально-наукового інституту психології та соціальної роботи.

Закінчила Чернігівський державний педагогічний інститут імені Т.Г.Шевченка у 1992 році за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання». З дня заснування психолого-педагогічного факультету і до тепер, працює викладачем на кафедрі соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук.

У 2010 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Підготовка майбутніх соціальних педагогів до застосування особистісно орієнтованих виховних технологій в спеціальних установах для дітей» (за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти).

З 2011 року є дійсним членом Української Академії Акмеології. Вчене звання доцента присвоєно у 2012 році.

Науково-педагогічний стаж – 26 років.

Сфера наукових інтересів: професійна підготовка майбутніх соціальних педагогів під час літньої організаційно-відпочинкової соціально-педагогічної практики.

Автор 50 публікацій, з них 46 наукових, 5 навчально-методичного характеру.

Навчальні дисципліни, які викладає: «Основи красномовства», «Теорія і практика соціально-виховної роботи», «Основи корекційної педагогіки», «Соціальне виховання», «Організація роботи з різними групами клієнтів», «Соціально-педагогічне консультування», «Технології терапевтичної діяльності», «Соціально-педагогічна терапія».

GoogleSholar

ORCID:0000-0003-4197-3290

ResearcherID: https://www.webofscience.com/wos/author/record/27340498

ScopusAuthorID:


Mihaylenko

МИХАЙЛЕНКО Оксана Володимирівна

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук, заступник директора з навчальної роботи Навчально-наукового інституту психології та соціальної роботи.

В 1990 р. закінчила Чернігівський державний педагогічний інститут імені Т.Г.Шевченка за спеціальністю «Педагогіка та методика початкового навчання». У 1998 р. закінчила Чернігівський обласний інститут підвищення та перепідготовки працівників освіти за спеціальністю «Психологія. Практична психологія».

На кафедрі працює з 2003 року. У 2014 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Підготовка майбутніх соціальних педагогів до професійної діяльності з обдарованими дітьми»(за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти). У 2016 році присвоєно вчене звання доцента кафедри соціальної педагогіки.

Стаж науково-педагогічного роботи - 21 рік.

Сфера наукових інтересів: соціально-педагогічна робота з обдарованими дітьми, підготовка соціальних педагогів до роботи з обдарованим дітьми.

Автор понад 45 публікацій.

Викладає навчальні дисципліни: «Соціалізація особистості», «Соціально-педагогічна робота з обдарованими дітьми», «Основи ювентології» «Педагогічна деонтологія», «Теорія соціальної роботи», «Соціально-виховна робота у службі пробації», «Соціальна профілактика», «Профілактика девіантної поведінки в молодіжному середовищі», «Соціально-виховна робота у пенітенціарних установах», «Соціальна реабілітологія», «Соціально-педагогічна робота в ЗДО з дітьми з ООП».

GoogleSholar

ORCID:0000-0003-4858-0983

ResearcherID: https://www.webofscience.com/wos/author/record/38718245

ScopusAuthorID:


Зайченко Н

ЗАЙЧЕНКО Наталія Іванівна

Доктор педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук.

Закінчила в 2000 році історичний факультет Чернігівського державного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія. Українознавство» з відзнакою.

Захистила кандидатську дисертацію на тему «Педагогічні ідеї та науково-просвітницька діяльність О.О. Потебні (1835–1891)» за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки в 2006 році.

Докторська дисертація на тему «Розвиток теорії і практики соціальної педагогіки в іспаномовних країнах у ХХ – на початку ХХІ століття» за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки була захищена в 2015 році. Вчене звання доцента кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук присвоєно в 2023 році.

Стаж науково-педагогічної роботи – 17 років.

Автор понад 200  публікацій, 6 монографій.

Сфера наукових інтересів: іспанська педагогіка (кінець ХІХ – перша третина ХХ ст.), соціальна педагогіка і соціальна робота в іспаномовних країнах (ХХ – початок ХХІ ст.).

Викладає навчальні дисципліни: «Педагогіка», «Педагогіка вищої школи», «Соціальна політика», «Соціально-виховна робота у громаді», «Соціокультурна діяльність у вихованні», «Основи сімейної педагогіки», «Методики роботи гувернера з різними групами дітей».

GoogleSholar

ORCID: 0000-0002-4961-4711

ResearcherID: https://www.webofscience.com/wos/author/record/39682275

Scopus Author ID:https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57216298695


Mahotkina

МАХОТКІНА Ліна Борисівна

Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук.

У 2004 році закінчила Чернігівський державний університет імені Т.Г.Шевченка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика та основи економіки». На кафедрі працює з 2007 року.

Навчалася в аспірантурі ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка з 2010-2013 роки. У 2015 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Педагогічний супровід дітей-сиріт у новому соціально-виховному середовищі»(за спеціальністю 13.00.05 - Соціальна педагогіка).

Стаж науково-педагогічної роботи – 10 років.

Сфера наукових інтересів: технології соціально-педагогічної роботи з дезадаптованими дітьми та підлітками; особливості їх соціально-правового захисту.

Автор 20 наукових праць.

Викладає навчальні дисципліни: «Людина в сучасному соціумі», «Соціально-педагогічна робота в сфері дозвілля», «Соціальне забезпечення», «Соціальне проєктування», «Супервізія та наставництво в системі інклюзивної освіти», «Корекційно-реабілітаційна робота з різними групами дітей», «Огранізація центрів соціального обслуговування», «Проєктування та прогнозування соціально-виховної роботи», «Соціальне підприємництво».

GoogleSholar

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-1510-9071

ResearcherID: https://www.webofscience.com/wos/author/record/11182487

ScopusAuthorID:


Mogylny

Могильний Федір Віталійович

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук.

У 2009 році закінчив Чернiгiвський державний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Соціальна педагогіка». У 2015 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я) на тему «Педагогічний контроль фізичного розвитку учнів основної школи на уроках фізичної культури». У 2020 році закінчив докторантуру при Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Стаж науково-педагогічної роботи – 6 років.

Сфера наукових інтересів: контроль та діагностика розвитку людини, здоров’язбережувальні технології, менеджмент освіти, психофізіологічні особливості людини, соціалізація особистості.

Громадська діяльність (участь):

• програма USID «Рада: Відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво»;
• програма ГО «Центр розвитку ЛІДЕР»: Leader Land у Водограї;
• проєкт «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах». За фінансової підтримки Європейського Союзу;
• проєкт «ЄС: вибір української молоді»;
• проєкт «Історичні прогулянки містом».

Автор понад 35 наукових праць.

Викладає курси: «Методики роботи з дитячими та молодіжними організаціями», «Волонтерська діяльність», «Соціально-виховна робота в закладах освіти», «Соціальна діагностика», «Менеджмент соціальної роботи» «Національно-патріотичне виховання», «Соціально-педагогічна робота з сім’ями які виховують дітей з ООП», «Соціально-педагогічна робота в закладах освіти», «Менеджмент інновацій у соціальній роботі».

GoogleSholar

ORCID:https://orcid.org/0000-0002-0581-7680

ResearcherID:

Scopus Author ID:

 


Penkovets

ПЕНЬКОВЕЦЬ Олександра Михайлівна

Кандидат філософських наук, доцент кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук.

Закінчила Чернігівський державний педагогічний інститут імені Т.Г.Шевченка у 1982 році за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання». В 1999 році отримала диплом спеціаліста за спеціальністю – «Практична психологія». У 2001 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Філософсько – освітні погляди Софії Русової (соціально – філософський аналіз)» (09.00.03 - Соціальна філософія, історія філософії).

На кафедрі працює з 2003 року. Вчене звання доцента кафедри соціальної педагогіки присвоєно у 2011 році.

Науково-педагогічний стаж – 25 років.

Сфера наукових інтересів: філософія освіти, соціальна політика.

Автор 22 публікацій, з них 20 наукових, 2 навчально-методичного характеру.

Викладає такі навчальні дисципліни: «Соціальна молодіжна політика», «Соціальна політика», «Самовиховання і саморегуляція».

GoogleSholar

ORCID:

ResearcherID:

Scopus Author ID:

 


Drozdova MA

Дроздова Марина Анатоліївна

Кандидат психологічних наук, доцент.

Закінчила історичний факультет Чернігівського державного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка за спеціальністю «Історія та практична психологія» (2003 р.), магістратуру за спеціальністю «Психологія» (2004 р.). В університеті працює з 2004 р. Закінчила аспірантуру ЧДПУ імені Т.Г.Шевченка зі спеціальності «соціальна психологія» (2010 р.).

Кандидат психологічних наук, доцент. Кандидатська дисертація на тему «Механізми відтворення батьківських образів в уявленнях молоді про політичних лідерів» (спеціальність 19.00.11 – політична психологія) захищена у 2010 р. Вчене звання доцента присвоєно у 2012 р.

Член Асоціації політичних психологів України.

Стаж науково-педагогічного роботи - 16 років.

Сфера наукових інтересів: соціальна психологія, психологія творчості та мистецтва. Автор понад 60 наукових праць.

Викладає навчальні дисципліни: соціальна психологія, психодіагностика, психологія масової поведінки, психологія креативності та мистецтва.

GoogleSholar

ORCID:https://orcid.org/0000-0002-1388-4955

ResearcherID:

ScopusAuthorID:


photo 5433660549369020718 y

Карпова Ірина Гораціївна

Кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук.

Закінчила історичний факультет Чернігівського державного педагогічного інституту імені Т. Г. Шевченка у 1984 році за спеціальністю «Історія з додатковою спеціальністю радянське право» з відзнакою. У 2005
році – юридичний факультет Міжрегіональної академії управління персоналом (спеціальність “Право”).

Захистила кандидатську дисертацію на тему «Соціально-педагогічні умови розвитку творчої обдарованості студентської молоді у позанавчальній діяльності вищого навчального закладу» за спеціальністю 13.00.05 – соціальна педагогіка в 2010 році.

В 2013 році отримала вчене звання доцента.

Стаж науково-педагогічної роботи 32 роки.

Автор близько 90  публікацій.

Сфера наукових інтересів: соціальна педагогіка, творчий розвиток особистості, історія соціальної педагогіки та соціальної роботи в Україні та зарубіжних країнах.

Викладає навчальні дисципліни: «Риторика», «Методика роботи з дітьми групи ризику», «Рекламно-інформаційні технології», «Конфліктологія», «Соціально-виховна робота з сім'ями», «Соціально-педагогічна робота з різними типами сімей», «Масові форми роботи з дітьми та молоддю».

GoogleSholar

ORCID:https://orcid.org/0000-0003-2939-0551

ResearcherID:

ScopusAuthorID:

 


Voroshilo

Ворошило Наталія Федорівна

Старший лаборант кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук.

Закінчила психолого-педагогічний факультет Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Соціальна педагогіка» (2011 р.).

На кафедрі працює з 2016 р.

Аналіз результатів опитувння здобувачів ІІ (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності "Соціальна робота" ОП Соціальна педагогіка про якість освітив НУЧК імені Т.Г.Шевченка у 2023 році

Результати опитування здобувачів вищої освіти щодо змісту та реалізацї освітніх компонентів ОП "Соціальна педагогіка" (ступінь вищої освіти - магістр)

Опитування студентів бакалаврату спеціальності 011 2021-2022н.р

Опитування студентів магістратури спеціальності 011 2021-2022н.р

Результати опитування здобувачів щодо компонентів ОП (бакалаврат, Освітні, педагогічні науки)_2021

Аналіз анкети стейкхолдерів_2020_ОП Соціальна педагогіка

Аналіз опитування здобувачів щодо якості освіти 2021

Результати опитування здобувачів щодо компонентів ОП (бакалавріат, Соціальна робота) 2021

Результати опитування випускників ОП Соціальна педагогіка 2021

Опитувальник для випускників спеціальності 231 Соціальна робота

Анкета для стейкхолдерів

Аналіз анкети стейкхолдерів_2020

Анкета_для здобувачів

Анкета_для пед.працівників

Анкета_для випускників

Аналіз анкети здобувачів_2020

Аналіз анкети опитування пед.працівників_2020

Аналіз анкети випускників_2020

Свідоцтво Платонова_2023

Свідоцтво_Махоткіна Л.Б._2023

Сертифікат Рень Л._Батьківство без стресу

Свідоцтво Рень_2023

Рень Л.В._Сертифікат_Медіаграмотність

Михайленко О.В._Свідоцтво підвищення кваліфікації_2023

Сертифікати_Рень Л.В._2023

Свідоцтво про підвищення кваліфікації Махоткіна Л.Б._2022

Свідоцтво про підвищення кваліфікації Грищенко С.В_2022

Сертифікати Завацька Л.М. 2023

Сертифікат Іноземна мова С1 Зайченко Н.І.

Сертифікат_Рень Л.В._2023

Сертифікат Грищенко С.В._2022

Сертифікат Махоткіна Л.Б._2022

Стажування Карпова І.Г.

Міжнародне стажування Зайченко Н.І. 2023

Свідоцтво про підвищення кваліфікації_Завацька Л.М._2021

Підвищення кваліфікації_Луцьк 2021_сертифікати

Сертифікат_Михайленко О.В._2021

Сертифікат Платонова О.Г._2021

Сертифікати_Махоткіна Л.Б.

Стажування _ Гавриленко Т.Л.

ДроздоваМ_Підв_квал_Переяслав_2024

ДроздоваМ_Підв-кваліф_КНУ_2023

Свідоцтво про стажування_Рень Л.В.

Свідоцтво про стажування_Завацька Л.М.

Свідоцтво про стажування_Могильний Ф.В.

Сертифікати_Рень Л.В.

Підвищення кваліфікації _ Янченко Т.В.

Сертифікати _ Гавриленко Т.Л.

Підвищення кваліфікації _ Завацька Л.М.

Сертифікати _ Завацька Л.М.

Стажування_Махоткіна Л.Б.

Стажування_Михайленко О.В.

Стажування_Грищенко С.В.

Стажування_Платонова О.Г.

Підвищення кваліфікації_Рень Л.В.

Сертифікати_Махоткіна Л.Б.

Участь у VI Міжнародному конгресі

 

ОП Соціально-виховна робота з дітьми та молоддю(бакалаврат)

Робочі програми

Історія Чернігово-Сіверщини

Людина у сучасному соціумі

Тренінг спілкування

Основи інформатики таобчислювальної техніки

Іноземна мова (за професійнимспрямуванням)

Валеологія та основи медичнихзнань

Безпека життєдіяльності тацивільний захист

Українська мова (за професійнимспрямуванням)

Філософія та культурологія

Основи досліджень у соціально-виховній роботі

Основи політології та соціології

Основи красномовства

Вступ до спеціальності

Загальна і вікова психологія

Основи соціально-правовогозахисту

Історія соціально-виховної роботи

Педагогіка

Соціалізація особистості

Соціальна педагогіка

Теорія і практика соціально-виховної роботи

Основи сімейної педагогіки

Основи профорієнтаційної роботи

Соціальна психологія

Методика соціального виховання

Соціально-виховна робота взакладах освіти

Національно-патріотичневиховання

Педагогічна деонтологія

Основи корекційної педагогіки

Проєктування та прогнозування соціально-виховної роботи

Соціально-виховна робота у службі пробації

 

Програма атестаційного екзамену_011 бакалаври
Методичні рекомендації по написанню та захисту кваліфікаційних робіт_011_бакалаври
Методисні рекомендації по написанню та захисту курсових робіт_011_бакалаври
Програма практик (навчальна, виробнича)_011 бакалаври

Робочі програми навчальних дисциплін. Бакалаврат (ОП Соціальна педагогіка)

Історія України

Людина в сучасному соціумі

Основи інформатики та ОТ

Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

Валеологія та основи медичних знань

Безпека життєдіяльності та цивільний захист

Українознавство

Українська мова (за професійним спрямуванням)

Філософія та культурологія

Основи соціально-педагогічних досліджень

Основи політології та соціології

Основи красномовства

Вступ до спеціальності

Основи демографії

Загальна і вікова психологія

Основи соціально-правового захисту

Історія соціальної роботи

Педагогіка

Соціальна педагогіка

Соціальне виховання

Основи сімейної педагогіки

Соціальне забезпечення

Теорія соціальної роботи

Соціальна психологія

Соціально-педагогічна робота у сфері дозвілля

Соціальна діагностика

Соціально-педагогічне консультування

Технології соціальної роботи

Технології соціальної роботи в зарубіжних країнах

Соціальний супровід сім'ї

Основи корекційної педагогіки

Соціальна профілактика

Менеджмент соціальної роботи

Соціальне проєктування

Система правоохоронних органів

Соціалізація особистості

Прикладні методики

Методики роботи з дитячими та молодіжними організаціями

Основи профорієнтаційної роботи

Основи ювентології

Основи бізнесу

Соціально-педагогічна робота в закладах освіти

Волонтерська діяльність

Деонтологія

Соціально-педагогічна робота з обдарованими дітьми

Кримінальне право

Етнопедагогіка

Сімейне право

Основи професійної творчості в соціальній сфері

Спеціалізовані служби у соціальній сфері

Соціальна геронтологія

Робочі програми навчальних дисциплін. Магістратура
Навчально-методичне забезпечення 2019

Методичні рекомендації "Соціально-педагогічна терапія"

Методичні рекомендації "Корекційна педагогіка. Інклюзія" 

Методичні рекомендації "Організація роботи з різними соціальним групами" Магістратура

Методичні рекомендації "Соціологія виховання"

Методичні рекомендації "Педагогіка 2019" 

Методичні рекомендації "Основи соціально-педагогічних досліджень" 

Методичні рекомендації до самостійної роботи "Організація діяльності суб'єктів інклюзивного навчання"

Методичні рекомендації "Методика викладання фахових дисциплін" 

Методичні рекомендації "Спеціалізовані служби в соціальній сфері"

Методичні рекомендації до самостійної роботи  "Методика викладання фахових дисциплін"

Методичні рекомендації "Методика викладання соціально-педагогічнх дисциплін"

Методичні рекомендації "Технології соціальної роботи в  зарубіжних країнах"

Методичні рекомендації "Охорона праці в галузі"

Методичні рекомендації "Формування здорового способу життя"

Методичні рекомендації "Психологія вищої школи"

Навчально-методичний посібник "Супервізія та наставництво в системі інклюзивної освіти"

Навчально-методичні матеріали "Корекційно-реабілітаційна робота з різними групами дітей"

Лист_запит_ЧНРЦ 2

Лист_ запит_ Управління освіти

Вiдгук_на_ОПП_Скорко_О.А.

Вiдгук_роботодавця_Бiлогура_В.О.

Рецензiя_на_ОПП_Засенко_В.

Дистанційне засідання кафедри

Онлайн-конференція

Рішення Вченої ради

Рішення Вченої ради від 26.12.19

Професійна підготовка фахівців з інклюзивної та корекційної освіти 

Виступ на телебаченні в програмі "Тема дня"

Лист начальнику управління освіти

Вибіркові навчальні дисципліни 

Витяг засідання кафедри N6 от 16.01.2020 

Витяг з протоколу_11_від 11.06.2020_Зустріч робочої групи

Протокол_Вчена рада факультету_лютий 2020

Круглий стіл_Співпраця та наступність в організації інклюзивного навчання дітей з ООП

Виступ співпраця

Співпраця Фото 1

Співпраця Фото 2

Практика в "Логосі"

Розробка проєкту

Майстер-класи Фото

Олександр Кривопиша

Випускник 2009 року спеціальності "Соціальна педагогіка".

Працює в ЗЗСО №9 соціальним педагогом.

Відео

Андрій Андрієнко

Випускник 2013 року спеціальності "Соціальна педагогіка".

Працює в ЗДО № 68 вихователем.

Засновник агенства дитячих свят Studio "Na Positive".

Відео

Катерина Литвин

Випускниця 2006 року спеціальності "Історія та соціальна робота".

Працює на посаді заступника начальника управління культури та туризму Чернігівської міської ради.

Відео

Вероніка Фенно

Випускниця бакалаврату 2019 року спеціальності 231 Соціальна робота (ОП "Соціальна педагогіка") та магістратури 2020 року спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки (ОП "Інклюзивна освіта. Корекційна педагогіка").

Працює в ЗЗСО №13 на посаді асистента вчителя

Відео

Коди приєднання для дистанційного навчання

1 курс. Спеціальності: 231 Соціальна робота; 011 Освітні педагогічні науки
2 курс. Спеціальності: 231 Соціальна робота; 011 Освітні педагогічні науки

Теорія соціальної роботи (Практичне заняття №10 07.05)

Теорiя i практика (12.05 практичне)

Теорiя i практика (14.05 лабораторне)

Основи ювентологiї (практичне заняття №6 05.05)

Основи ювентологiї (практичне заняиття №7 12.05)

Соціальне виховання (04.05)

Теорія і практика соціально-виховної роботи (практичне 05.05)

Основи ювентологiї (практичне заняття №5 28.04)

Соцiальне виховання (лекцiя 27.04)

Соцiальне виховання (практичне 27.04)

Теорiя i практика соціально-виховної роботи (лекція 28.04)

Теорiя соціальної роботи (практичне заняття №9 30.04)

Теорiя соціальної роботи (практичне заняття №8 30.04)


Теорія i практика соціально-виховної роботи (практичне 21.04)

Технології корекційно-педагогічної дiяльностi (лекцiя 21.04)

Соцiальне виховання (20.04 лекцiя)

Соцiальне виховання (20.04 практичне)

Соцiальне виховання (лекцiя 13.04)

Соцiальне виховання (практичне 13.04)

Теорiя i практика соціально-виховної роботи (лекцiя 14.04)

Теорiя соціальної роботи (лекцiя №10 24.04)

Теорiя соцiальної роботи (лекцiя №9 17.04)

Теорiя соцiальної роботи (лекцiя №8 17.04)

Теорiя соціальної роботи (практичне заняття №7 24.04)

Технологiї пробацiї у виховній роботi (практичне заняття №5 20.04)

Технологiї пробацiї у виховній роботi (практичне заняття №4 13.04)

Технологiї пробацiї у виховній роботi (практичне заняття №3 13.04)

Основи ювентологiї (практичне заняття №3 14.04)

Основи ювентологiї (практичне заняття №4 21.04)

Соцiальне забезпечення (практичне №3 17.04)

Соцiальне забезпечення (практичне №4 24.04)

Соцiальне забезпечення (практичне №5 01.05)

Соцiальне забезпечення (самостiйна робота)

Основи профорieнтацiйної роботи (08.04, 15.04, 22.04)

Основи ювентологiї (Лекцiя 7 07.04)

Основи ювентологiї (Лекцiя 8 07.04)

Соцiальне виховання (06.04.2020)

Соцiальне виховання (пр.№5 06.04.2020)

Теорiя i практика соціально-виховної роботи (Практичне №5 07.04.2020)

Теорiя соцiальної роботи (Лекцiя 7 10.04.2020)

Теорiя соцiальної роботи (Пр.з. №6 10.04.2020)

Технологiї пробацiї у виховнiй роботi (Лекцiї 9-10 06.04.2020)

3 курс. Спеціальність: 231 Соціальна робота

Деонтологія (лекція №10 05.05)

Деонтологія (практичне заняття №4 28.04)


Деонтологiя (лецiя 9 21.04)

Деонтологiя (практичне заняття №3 14.04)

Технологiї соцiальної роботи (практичне №4 07.04)

Технологiї соціальної роботи (практичне №5 14.04)

Соцiальна дiагностика (лабораторна робота №2 13.04.2020)

Соцiальна дiагностика (лабораторна робота №3 27.04.2020)

Соцiальна дiагностика (практичне заняття №2 06.04.2020)

Соцiальна дiагностика (практичне заняття №3 20.04.2020)

Соцiально-педагогiчне консультування (лабораторне заняття 09.04)

Деонтологія. Лекція (08.04)

Основи соцiально-педагогiчних дослiджень (07.04, 14.04, 21.04, 28.04.2020)

Прийомна сiм'я. Методика створення та супроводу

Психолого-педагогічний супровiд дiтей з ООП (07.04.2020 практичне заняття 8)

Соцiальна робота в зарубiжних країнах-2016

Соцiальний супровiд сiмї (П.з. №3 08.04)

Соцiальний супровiд сiмї (П.з. №4 15.04)

Соцiальний супровiд сiмї (П.з. №5 22.04)

Технологiї соціальної роботи в зарубiжних країнах (06.04 (2 пари), 13.04 (2 пари), 20.04 (2 пари), 27.04(2_пари))

1 курс магістратури. Спеціальності: 231 Соціальна робота; 011 Освітні педагогічні науки

Організація роботи з різними групами клієнтів (29.04)


Організація роботи з рiзними групами клiєнтів (22.04)

Технології корекційно-педагогічної роботи (практичне 24.04)

Організація роботи з рiзними групами клiєнтів (практичне 15.04)

Організація роботи з рiзними групами клiєнтів (лекцiя 15.04)

Технології корекційно-педагогічної роботи (практичне №2 17.04)

Технології корекційно-педагогічної роботи (практичне 17.04)

Технології корекційно-педагогічної роботи (лекцiя 14.04)

Технології корекційно-педагогічної роботи (лекцiя 14.04)

Соціальний патронаж (07.04, 14.04, 21.04)

ПВШ (практичне №3 06.04)

ПВШ (практичне №4 13.04)

ПВШ (практичне №5 20.04)

ПВШ (практичне №6 27.04)

Технологiї корекцiйно-педагогiчної дiяльностi (10.04 практичне 6)

Технологiї корекцiйно-педагогiчної дiяльностi (10.04 практичне 7)

Дiловодство в установах соцiальної сфери (07.04, 14.04, 21.04)

Методика викладання соціально-педагогічних фахових дисциплiн (07.04.2020, 14.04.2020)

Методика проведення соцiально-просвiтницького тренiнгу (09.04, 16.04, 23.04)

Організація роботи з рiзними групами клiєнтiв (лекцiя 08.04.2020)

Органiзацiя роботи з рiзними групами клiєнтiв (практичне заняття №3 08.04.2020)

Педагогiчнi системи. Методичний посiбник

Педагогiчнi системи (практичні заняття 08.04, 15.04, 22.04)

Технологiї корекцiйно-педагогiчної дiяльностi (лекцiя №6 07.04)

Технологiї корекцiйно-педагогiчної роботи (лекцiя №7 07.04)

Формування здорового способу життя (08.04, 15.04, 22.04, 29.04.2020)

4, 29.04.2020)

Інструкція_VEHUB4YOU

Статут_VEHUB4YOU

Угода_VEHUB4YOU


 Робота нашого Віртуального молодіжного Бізнес-хабу Clever

30 вересня 2024 р. нашою кафедрою було проведено заняття для учнів 7-9 класів Чернігівської гімназії №2 Чернігівської міської ради.

Про що йшлося? Та про те, що сучасний бізнес може бути соціально орієнтованим. Старша викладачка Лина Махоткина розказала, що таке соціальне підприємництво, які види соціальних підприємств існують, а ще привела багато цікавих прикладів роботи соціального бізнесу в Україні та закордоном.

Соціальне підприємництво дає можливість не лише заробити підприємцю, але й вирішити багато проблем суспільства, відповідально ставитись до природи, допомогти тим, хто потребує підтримки.

На занятті були присутні завідувачка кафедри Larisa Ren та доцент Федір Могильний.

Захід проведений у межах проєкту Еразмус

@vehub4you

https://drive.google.com/file/d/1Ubsh0-nbmK13BnxNr5Ys8A4wno3y1mik/view

 

 

 

  

Президент України відзначив Андрія Кужельного почесним званням «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» за його вагомий внесок у розвиток фізичної культури, спорту.

18 листопада студенти й викладачі Інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М.Лазаревського НУЧК відвідали презентацію книг дослідників Тетяни Олійник та Богдана Червака, яка відбулася у Чернігівській ...

Ректор Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, професор Олег ШЕРЕМЕТ провів робочу зустріч з ректором партнерського закладу вищої освіти - Українського державного університету імені ...

Зав. кафедри філософії та культурології філологічного факультету Столяр Марина дала розлоге інтерв'ю в програмі Олександра Короля, присвяченій творчості представників української філософської спільноти. Інтерв'ю можна ...

Побачив світ черговий номер електронного наукового журналу факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв «New Inception». У  № 1-2 (15-16) видання представлено результати досліджень ...

5 грудня 2024 р. відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО України: досягнення і проблеми  – погляд ззовні і зсередини», що ...

Національний університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, спільно з Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя, Українським державним університетом імені Михайла ...

Міністерство освіти і науки України повідомляє про новий конкурс грантів від НАТО в межах програми «Наука заради миру та безпеки» (SPS). Українські вчені мають можливість долучитися до реалізації ...

Починай листопад правильно – приходь на захід, присвячений врученню сертифікатів від міжнародного центру SkillSprint за результатами професійного літнього стажування 2024 в Болгарії + онлайн ...

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерство освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, Інститутом вищої освіти НАПН України, Національним агентством із ...

Важлива інформація

Громадяни, які виявили бажання проходити військову підготовку, ...
 11 травня 2023
[spoiler style="glass-blue" icon="folder-2" title="Тест Берпі"] ...
 06 липня 2022
Шановні вступники! Реєстрація на творчі конкурси буде проходити до ...
 16 червня 2022
 
ped pressa min osvitu eu flag co funded pos rgb right  300 fb 

 

paywatch logo  pay24 1

 

 

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

T.H. Shevchenko
National University
«Chernihiv Colehium»

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони:

Приймальна комісія (0462) 941-081

(073) 104 82 73
(096) 506 28 20

Приймальня ректора (0462) 941-170

Загальний відділ (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG TG
hindibulufilm tube-fuck.net desi sexy mms karnataka hot videos gamboporn.com xnxx.cpm pornking mojoporntube.net buluflim barbara_cambels apacams.com naked asian cam odiasaxvideo erodrunks.info xnxx blackmail
desi naked altoporn.mobi catfight stories سكس بوب sexbazar.org حيوانات تنيك نساء kannada actors sex videos videoxlist.mobi english blue films film video sex desipornscandals.com tamilanutyxxx.in selene hentai freecartoonporn.info hentsifox
quiapo mass today teleseryes.net apoy sa langit june 9 picture of bur tastymovie.mobi marwadisex video فيديو سكس قصص tinatube.net سكس خليج free hentai books hentaimol.com arai kei نيك حصان مع بنات arabssexporn.net احلى كوس