Науково-практичний семінар на базі Седнівського НВК

Науково-практичний семінар  на базі Седнівського НВК

Черговий науково-практичний семінар, що організовує кафедра дошкільної та початкової освіти в рамках експериментально-дослідної роботи, відбувся в Седнівському НВК 17 травня 2017 року. Напрям роботи семінару - «Природничо-математичний та технологічний розвиток дітей у системі національно-патріотичного виховання».

Його практична складова була проведена студентами факультету початкового навчання у формі тренінг-марафону для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. Кожне мінізаняття студентів стало презентацією їх навчально-методичних посібників як результатів творчих та курсових проектів, а також апробацією досліджень кваліфікаційних магістерських робіт.

Навчально-методичні посібники студентів, написанням та розробкою яких керували викладачі кафедри, також передані для педагогічного колективу дошкільної та початкової ланок Седнівського НВК.

Заключним етапом тренінг-марафону для дітей став яскравий інтерактивний концерт “Музика добра в серці дитини”, підготовлений магістрантками ІІ року навчання Кисіль Наталією та Ільєвою Ольгою.

Теоретична складова пройшла у формі круглого столу, де були обговорення питання апробації дослідно-експериментальної роботи (д.п.н., професор, Стрілець С.І.), результати формувального етапу експерименту (к.п.н., доцент, Стрілецька Н.М.), представлені нові технології та авторські курси (магістранка І року навчання Гренок М.,  к.п.н., ст. викладач Кошель Г.П, аспірант ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка Смолянко Ю.М.), розглянуті побажання та пропозиції щодо удосконалення дослідно-експериментальної роботи та співпраці від педколективу Седнівського НВК.