Модернізація початкової освіти - як це і що на нас чекає?

Модернізація початкової освіти - як це і що на нас чекає?

27 травня 2017 року на факультеті початкового навчання кафедрою дошкільної та початкової освіти було організовано цікаву зустріч з завідувачем відділу дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського Бурносом Віктором Володимировичем та магістрантами, студентами старших курсів, викладачами кафедр факультету початкового навчання.

Тема - особливо актуальна - що на нас чекає в освіті з 2018 року? Як саме буде відбуватися модернізація початкової освіти? Які тенденції цих змін? У яких нормативних документах це зазначено? Що потрібно знати студентам-випускникам, адже саме вони будуть носіями цих змін у школах!

Кому буде цікаво більш детально дізнатися про цю зустріч - завітайте на гостинну кафедру дошкільної та початкової освіти, і ми за чашкою чаю обговоримо ще раз ці актуальні для кожного освітянина питання.

І ще трішки фото з цієї плідної зустрічі.