Святкування Дня кафедри дошкільної та початкової освіти

Святкування Дня кафедри дошкільної та початкової освіти

У межах дня кафедри дошкільної та початкової освіти 30 листопада 2016 року студенти 11 групи факультету початкового навчання разом з доцентом кафедри Ю.М.Лимар відвідали уроки у Чернігівській загальноосвітній школі І ступеня №25 згідно договору про співпрацю між цією школою та кафедрою.

Студенти відвідали не тільки урок літературного читання досвідченого вчителя Т.О.Гаркавої, а й уроки з курсу „Я у світі” молодих учителів І.С.Бойко, К.С.Романенко, А.А.Коломійченко, які закінчили наш факультет.

Крім того, директор школи Н.М.Кириленко, заступник директора з НВР Л.П.Травкіна, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Ю.М.Лимар організували засідання круглого столу для студентів першого курсу, де окреслили шляхи подальшої співпраці школи та університету.