Методичний семінар з учителями мистецьких дисциплін Чернігівської області «Методичні аспекти сучасного мистецького уроку»

24 листопада 2016 року на базі факультету початкового навчання кафедрою теорії та методики мистецького навчання спільно з Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського був проведений методичний семінар з вчителями мистецьких дисциплін Чернігівської області на тему: «Методичні аспекти сучасного мистецького уроку».

Викладачі кафедри поділилися своїми науково-методичними пошуками у галузі сучасної мистецької освіти. Зокрема, висвітлювалися питання використання засобів музейної педагогіки, дитячої анімації та інтуїтивного (правопівкульного малювання) у практиці сучасної школи.

Цікавою та цінною частиною семінару був обмін досвідом, власними напрацюваннями вчителів-практиків та науковців.

Семінар проводився з нагоди святкування тижня факультету початкового навчання, який проходитиме з 28 листопада по 2 грудня 2016 року. Маємо надію, що подібні заходи стануть традиційними та дозволять налагодити міцні зв’язки кафедри з освітянами області.