Участь студентів факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв у XXI Відкритому міжнародному юніорському конкурсі музично-виконавської майстерності імені академіка О.С. Тимошенка

Студентка 26 групи спеціальності 025 Музичне мистецтво Аліна Піщур – ЛАУРЕАТ II ступеня у номінації «Академічний вокал».

Студент 14-М групи спеціальності 025 Музичне мистецтво Вячеслав Петрик – ЛАУРЕАТ I ступеня у номінації «Академічний вокал».

Студент 16 групи спеціальності 025 Музичне мистецтво Богдан Анчіхоров – ЛАУРЕАТ II ступеня у номінації «Академічний вокал».

Почесними грамотами були також нагороджені викладач кафедри мистецьких дисциплін Іващенко-Василяко К.Ю. за професійну підготовку учасників та концертмейстер кафедри мистецьких дисциплін Чичаєва І.Г. за високий концертмейстерський професіоналізм.

Вітаємо з успішним виступом та бажаємо наступних перемог!