Участь у II Міжнародній науково-практичній конференції м. Ніжин

Участь у II Міжнародній науково-практичній конференції м. Ніжин

19 березня 2024 року кафедра мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т .Г. Шевченка прийняла участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції  «Феноменологічна парадигма хорового та вокального мистецтва», присвяченій пам’яті академіка О. С. Тимошенка,  яка відбулась на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя за підтримки Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського та Національної всеукраїнської музичної спілки.

Основні тематичні напрями конференції:

• Диригентсько-хорова школа академіка О. С. Тимошенка: ретроспективний полілог
  • Хорове виконавство та освіта: історія, теорія, практика
  • Вокальне виконавство та освіта: історія, теорія, практика
  • Музична педагогіка в контексті європейських художніх цінностей

На пленарному засіданні з доповіддю та публікацією статті у фаховому виданні виступив:

Васюта Олег Павлович – заслужений працівник культури України, заслужений діяч мистецтв України, доктор мистецтвознавства, професор кафедри мистецьких дисциплін Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка. Тема: "Хорове виконавство Німеччини початку ХХІ ст.: регіональний вимір репертуарного наповнення".

Також взяла участь в конференції та подала до друку статтю у фаховому виданні:

Дорошенко Тетяна Володимирівна – доктор педагогічних наук, професор кафедри мистецьких дисциплін Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка. Тема: «Формування творчого потенціалу студентів у процесі вокальної підготовки».