УЧАСТЬ У VI ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ М. НІЖИН

УЧАСТЬ У VI ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ М. НІЖИН

6 грудня 2023 року кафедра мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т .Г. Шевченка прийняла участь та була співорганізатором VI Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції: «Мистецька освіта очима молодого науковця», що провела навчально-наукова лабораторія мистецької освіти та виконавства імені О. Я. Ростовського Ніжинського державного університету  імені Миколи Гоголя.

З публікацією тез в конференції прийняли участь:

Сокол А. В., магістрант 2 курсу,  спеціальності 014 «Середня освіта (Музичне мистецтво)». Тема: «Розвиток музично-рухової активності на уроках музичного мистецтва». Науковий керівник: Скорик Т. В., доктор педагогічних наук, професор.

Кругляк Т. В. студентка 3 курсу,  спеціальності 025 «Музичне мистецтво». Тема: «Впровадження ігрових методів навчання у процесі формування навичок гри на фортепіано». Науковий керівник: Скорик Т. В., доктор педагогічних наук, професор.

Ворона Л. А., магістрантка 2 курсу,  спеціальності 025  «Музичне мистецтво». Тема: «Застосування інтерактивних технологій у процесі вивчення музично-теоретичних дисциплін». Науковий керівник: Дорошенко Т. В., доктор педагогічних наук, професор.

Довгань Ю. Ю., студентка 3 курсу,  спеціальності 014 «Середня освіта (Музичне мистецтво)». Тема: «Організація художньо-творчої діяльності молодших школярів у процесі музичного сприймання». Науковий керівник: Дорошенко Т. В., доктор педагогічних наук, професор.

Костенко Д. Є., студентка 3 курсу,  спеціальності 014 «Середня освіта (Музичне мистецтво)». Тема: «Сучасні технології у формуванні музичного смаку учнів підліткового віку». Науковий керівник: Дорошенко Т. В., доктор педагогічних наук, професор.

Романенко А. І., студентка 3 курсу,  спеціальності 014 «Середня освіта (Музичне мистецтво»». Тема: «Музично-терапевтичні технології у формуванні емоційної культури молодших школярів на уроках музичного мистецтва». Науковий керівник: Дорошенко Т. В., доктор педагогічних наук, професор.

Сіліна Л. В., магістрантка 2 курсу,  спеціальності 014 «Середня освіта (Музичне мистецтво)». Тема: «Педагогічні умови формування емоційної культури молодших школярів на уроках музичного мистецтва». Науковий керівник: Дорошенко Т. В., доктор педагогічних наук, професор.

Черняк Д. В., студентка 4 курсу,  спеціальності 014 «Середня освіта (Музичне мистецтво)». Тема: «Значення ігрової діяльності у розвитку музичних здібностей молодших школярів». Науковий керівник: Дорошенко Т. В., доктор педагогічних наук, професор.

Будько А. Р., студентка 1 курсу,  спеціальності 025  «Музичне мистецтво». Тема: «Теоретичні аспекти розвитку музичного мислення учня-інструменталіста». Науковий керівник: Дорошенко Т. В., доктор педагогічних наук, професор.

Смаль О. М. магістрант 1 курсу,  спеціальності 025  «Музичне мистецтво». Тема: «Військовий оркестр: актуальність і проблематика діяльності». Науковий керівник: Солдатенко О. І., кандидат педагогічних наук, доцент.

Квашніна О. П., магістрантка 2 курсу,  спеціальності 025  «Музичне мистецтво». Тема: «Творчий проєкт «З Україною в серці» на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм». Науковий керівник: Кондратенко І. А., кандидат мистецтвознавства.

Лупан О. І., студентка 1 курсу, спеціальності 025 «Музичне мистецтво». Тема: «Особливості навчання вокалістів-початківців в Туреччині (на прикладі міста Анталія)». Науковий керівник: Кондратенко І. А., кандидат мистецтвознавства.

Огер Т. А., магістрантка 2 курсу,  спеціальності 025  «Музичне мистецтво». Тема: «Розвиток вокальних навичок в учнів мистецької школи (на прикладі музичної школи селища Любеч Чернігівської області)». Науковий керівник: Кондратенко І. А., кандидат мистецтвознавства.

Смаль Є. Л., магістрантка 2 курсу,  спеціальності 025  «Музичне мистецтво». Тема: «Професійний імідж викладача вокально-хорових дисциплін мистецької школи в критеріальному полі іміджелогії». Науковий керівник: Кондратенко І. А., кандидат мистецтвознавства.