Участь студентів у VІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції м. Кременчук

Викладачі та студенти кафедри мистецьких дисциплін, факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т .Г. Шевченка в режимі онлайн взяли участь в VІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Людина в інформаційному просторі», що відбулась 30 листопада 2023 року на базі кафедри гуманітарних наук, культури і мистецтва Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
Одним з членів програмного комітету конференції був Солдатенко Олександр Ігорович – доцент кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.
З публікацією тез в конференції прийняли участь:
Солдатенко Олександр Ігорович – доцент кафедри мистецьких дисциплін Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, к.пед.н., доцент. Тема: «Важливість навичок використання ІКТ для ефективної роботи менеджера в галузі культури і мистецтва».
Перетятько Діана – студентка 4 курсу спеціальності Менеджмент соціокультурної діяльності. Тема: «Інформаційні технології як сучасний інструмент для організації культурних заходів». Науковий керівник – доц. Солдатенко О.І.
Духвин Катерина – магістрантка спеціальності Менеджмент соціокультурної діяльності. Тема: «Вираження свободи творчості засобами стрітарту». Науковий керівник – проф.. Ладонько Л.С.
Очковська Анастасія – магістрантка спеціальності Менеджмент соціокультурної діяльності. Тема: «Удосконалення управління персоналом закладів соціокультурної сфери». Науковий керівник – доц. Нехай В.А.
Рапацька Наталія – 4 курсу спеціальності Менеджмент соціокультурної діяльності. Тема: «Управління інноваційними процесами організацій соціокультурної сфери». Науковий керівник – доц. Нехай В.А.
Романенко Христина – 4 курсу спеціальності Менеджмент соціокультурної діяльності. Тема: «Удосконалення механізму конкурентної політики організацій соціокультурної сфери». Науковий керівник – доц. Нехай В.А.