ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЇ ВАСЮТИ О.П.

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЇ ВАСЮТИ О.П.

28 листопада 2023 року онлайн на платформі ZOOM відбулась відкрита-гостьова лекція Васюти Олега Павловича – заслуженого працівника культури України, заслуженого діяча мистецтв України, доктора мистецтвознавства, професора кафедри мистецьких дисциплін Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка на тему: «Музичне проєктування, як форма вдосконалення педагогічної майстерності» для викладачів, студентів та магістрантів спеціальностей 025 Музичне мистецтво та 014 Середня освіта (Музичне мистецтво).

В рамках Національної кредитної мобільності на цій «гостьовій» онлайн-лекції були присутні провідні фахівці, викладачі та студенти з інших університетів, а саме:

• Український державний університет імені Михайла Драгоманова;
  • Харківський національний університет мистецтв імені Івана Петровича Котляревського;
  • Університет Григорія Сковороди в Переяславі;
  • Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя;
  • Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка;
  • Комунальний заклад вищої освіти Київської обласної ради «Академія мистецтв імені Павла Чубинського»;
  • Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка;
  • Рівненський державний гуманітарний університет;
  • Одеська національна музична академія імені Антоніни Василівни Нежданової.

На лекції Олег Павлович продемонстрував уривки музичних творчих проєктів студентів і магістрантів спеціальностей 025 Музичне мистецтво та 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) кафедри мистецьких дисциплін.

Після лекцій були обговорення, піч час яких провідні фахівці з Музичного мистецтва висловили слова вдячності Васюті О.П. за його вагомий внесок в розвиток галузі культури і мистецтва Чернігівського регіону та виразили побажання подальшої плідної співпраці у науковій і педагогічній ниві.