Міський соціокультурний проєкт «Різдвяна капела»

Міський соціокультурний проєкт «Різдвяна капела»
10.11.2023 в рамках угоди про співпрацю між кафедрою мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка та Туристичним інформаційним центром м. Чернігова відбулась зустріч фахівця-практика у галузі культури і мистецтва Литвин Катерини Андріївни,заступника начальника – начальника відділу туризму та промоції міста управління культури та туризму Чернігівської міської ради з викладачами (доц. Солдатенко О.І., доц. Силко Є.М., доц. Кондратенко І.А.) та студентами кафедри мистецьких дисциплін спеціальностей 028 Менеджмент соціокультурної діяльності, 025 Музичне мистецтво, 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.
На зустрічі були обговорені питання активного залучення студентів до організації та проведення міського соціокультурного проєкту «Різдвяна капела» за підтримки Управління культури та туризму Чернігівської міської ради спільно з Туристичним інформаційним центром м. Чернігова. Студенти за допомогою квестів, музичних виступів, майстер класів, художніх виставок допоможуть занурити чернігівців у традиції різдвяних свят нашого краю.