Зустрічі з головою Чернігівської обласної організації Національної спілки кобзарів України

19.09.2023 року в рамках угоди про співпрацю між Національним університетом «Чернігівський колегіум» іменіТ.Г.Шевченка та Чернігівською обласною організацією Національної спілки кобзарів України відбулась зустріч студентів, магістрантів та викладачів кафедри мистецьких дисциплін з Іщенко Валентиною Володимирівною –  стейкхолдером спеціальностей 014, 025 та 028, фахівцем галузі культури і мистецтва, головою Чернігівської обласної організації Національної спілки кобзарів України, заслуженим працівником культури України, викладачем по класу бандури Чернігівської музичної школи №1 ім. С. Вільконського.
Валентина Володимирівна ознайомила присутніх із багатьма напрямами роботи Чернігівської обласної організації Національної спілки кобзарів України, що направлені на розвиток та пропаганду Сучасного бандурного мистецтва Чернігівщини. Ця інформація стане у нагоді магістрантам спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності при вивченні дисципліни «Тренди сучасного світового мистецтва», яку викладає  Солдатенко Олександр Ігорович  – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри мистецьких дисциплін Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка.

Студенти та магістранти спеціальностей 028 Менеджмент соціокультурної діяльності, 025 Музичне мистецтво, 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) та викладачі кафедри мистецьких дисциплін: в.о. завідувача кафедри мистецьких дисциплін Т.В. Скорик, проф. Ладонько Л.С., доц.. Солдатенко О.І., доц.. Кондратенко І.А., викл. Прищепа О.П. з великим задоволенням прослухали цікаву та змістовну лекцію-екскурсію про становлення та розвиток бандурного мистецтва Чернігівщини, концертну, фестивальну та гастрольну діяльність дитячих творчих колективів Чернігівської музичної школи №1 ім. С. Вільконського: «Зразковий ансамбль бандуристів «Соколики» та «Зведена капела бандуристів «Надія» та сольних виконавців.
Студенти і викладачі також познайомились з викладачами по класу бандури, їх учнями, аудиторіями, де проходять заняття та новою концертною залою.