Зустріч з головою Чернігівського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки

19.09.2023 року в рамках угоди про співпрацю між Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка та Чернігівським обласним відділенням Національної всеукраїнської музичної спілки відбулась зустріч студентів, магістрантів та викладачів кафедри мистецьких дисциплін із Суховерським Володимиром Михайловичем –  стейкхолдером спеціальностей 014, 025 та 028, фахівцем галузі культури і мистецтва, головою Чернігівського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, Заслуженим діячем мистецтв, директором Комунального закладу «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л. М. Ревуцького».
Володимиром Михайловичем ознайомив присутніх із багатьма напрямами роботи Чернігівського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, що направлені на розвиток та пропаганду Сучасного музичного мистецтва Чернігівщини. Ця інформація стане у нагоді магістрантам спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності при вивченні дисципліни «Тренди сучасного світового мистецтва», яку викладає  Солдатенко Олександр Ігорович  – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри мистецьких дисциплін Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка.

Студенти та магістранти спеціальностей 028 Менеджмент соціокультурної діяльності, 025 Музичне мистецтво, 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) та викладачі кафедри мистецьких дисциплін: в.о. завідувача кафедри мистецьких дисциплін Т.В. Скорик, проф. Ладонько Л.С., доц.. Солдатенко О.І., доц. Нехай В.А., доц.. Кондратенко І.А., викл. Прищепа О.П. з великим задоволенням прослухали цікаву лекцію-екскурсію Коцюри Івана Івановича на тему: «Історія музичного мистецтва Чернігівщини: від початку до сьогодення».