Лекція фахівця-практика Максима Гапоненко - Співзасновника Чернігів Джаз Клубу, громадського діяча, музиканта, маркетолога

12.09.2023 року відбулась гостьова лекція доцента кафедри мистецьких дисциплін Нехай В.А. із залученням фахівців-практиків для здобувачів вищої освіти спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності. Також на лекції були присутні в.о. завідувача кафедри мистецьких дисциплін Т.В. Скорик, гарант ОПП магістерського рівня Ладонько Л.С., гарант ОПП бакалаврського рівня Солдатенко О.І., викладач кафедри Прищепа О.П.
В рамках вивчення навчальної дисципліни «Управління проєктами культурно-просвітницької діяльності» для здобувачів вищої освіти другого рівня (магістерського) проведено лекційне заняття за участю фахівця-практика Максима Гапоненко - Співзасновник Чернігів Джаз Клуб, громадський діяч, музикант, маркетолог.
Одним з ключових факторів реалізації соціокультурного проєкту є формування команди. І це не дивно, адже команда є рушійною силою проєкту.
Саме про це та етапи планування проєкту, і ще один важливий момент – взаємодія із партнерами, з власного досвіду, поділився пан Максим.
Велика подяка Максиму за змістовну, цікаву, креативну інформацію зі свого практичного досвіду.