Співпраця триває!

Співпраця триває!

29.06.2023 був насичений день! У межах співпраці НУЧК імені Т.Г.Шевченка та Комунального закладу «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» Чернігівської обласної ради доцентку кафедри дошкільної та початкової освіти Анну Кошель було запрошено головою екзаменаційної комісії для проведення підсумкової атестації здобувачів освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта. Після чого відбулася зустріч колективу факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв із заступником директора з виховної роботи Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка Юлією Попенко. Під час зустрічі доцентка Анна Кошель висвітлила діяльність навчально-наукової лабораторії на базі ЗДО №26 м. Чернігова, поділилась досвідом роботи лабораторії як осередку професійного розвитку майбутніх вихователів. Про різноманіття тренінгів, семінарів, нетрадиційних заходів, які проводяться для студентів спеціальності 012 Дошкільна освіта, розповіла завідувачка кафедри дошкільної та початкової освіти, доцентка Ірина Турчина. Деканеса факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв, професорка Світлана Стрілець акцентувала на важливості отримання вищої освіти та запросила абітурієнтів на навчання до НУЧК. На зустрічі обговорено і можливості розширення співпраці між двома славетними закладами.

Велика вдячність в.о. директора Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка Мельничук Оксані Іванівні за надану можливість бути залученими до освітнього процесу коледжу!

Screenshot 2023 06 28 08 43 29 577 com.google.android.apps.meetingsScreenshot 2023 06 28 12 09 34 076 com.google.android.apps.meetings