Тримаємо науковий фронт та працюємо для Перемоги!

Тримаємо науковий фронт та працюємо для Перемоги!

Докторка педагогічних наук, професорка кафедри дошкільної та початкової освіти Тетяна Гавриленко взяла участь у міжнародній конференції A Child in Times of Need and in Hope. Overcoming the Distress of War, Epidemics, and Social, Psychological, and Physical Handicaps in Children and Youths’, що відбулася 19-20 червня 2023 р. у Педагогічному музеї та бібліотеці Я. А. Коменського (Прага, Чехія). Науковий захід об’єднав понад 60 науковців із 15 країн (Чехія, Швейцарія, Німеччина, Італія, США та ін.) https://www.npmk.cz/sites/default/files/konference/2023-06/25.5.%20final-Program%20Konference%20NPMK%20_%20AV%20-UK%20-%20TUL.pdf.

Тетяна Гавриленко виступила з доповіддю Activity of state and public organizations aiming at child protection in Ukraine (1920s)’. У своєму виступі вона не лише висвітлила питання соціального захисту дитинства в Україні у 20-х рр. минулого століття крізь призму сьогодення, а й наголосила на наслідках сучасної війни для українських дітей.

Доповіді українських істориків освіти (Л. Березівської, Т. Гавриленко, Н. Коляди, О. Кравченко, О. Міхна, К. Степанович) викликали зацікавлення серед зарубіжної наукової спільноти, про що свідчать численні питання, які стосувалися як історико-педагогічної проблематики, так і подій російсько-української війни та її наслідків для дітей і молоді.

Організатори й учасники конференції засудили російську агресію та висловили слова підтримки українському народові.

12 result

11 result