Міжнародна наукова конференція в м. Одеса

Міжнародна наукова конференція в м. Одеса
25 травня 2023 року Васюта Олег Павлович – завідувач кафедри мистецьких дисциплін, доктор мистецтвознавства, професор кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка та Солдатенко Олександр Ігоровичкандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка прийняли участь в V Міжнародній науковій конференції здобувачів вищої освіти, молодих вчених та науковців: «Концепти соціокультурної трансформації сучасного суспільства» у Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського».
На конференції розглядались питання розвитку соціогуманітарного знання в Україні за часи російської агресії, досвіду інших країн стосовно розвитку культури, мистецтва, особливостей професій культуролога і менеджера соціокультурної діяльності.
Доктор мистецтвознавства, завідувач кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка Олег Павлович Васюта виступив на пленарному засіданні з доповіддю на тему: «Регіональні особливості соціокультурної діяльності Баварії (ФРН): динаміка та тематичне наповнення».