ЛЕКЦІЯ-ЗУСТРІЧ "ЯК СТВОРИТИ ФІЛЬМ З "0" ВІД КОМАНДИ ЧЕРНІГІВСЬКИХ КІНЕМАТОГРАФІСТІВ

5 травня разом із здобувачами вищої освіти спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності відвідали захоплюючий захід – лекцію-зустріч "ЯК СТВОРИТИ ФІЛЬМ З "0" яку підготували та провели кінокоманда фільму "Потєрь нєт" та Агенція регіонального розвитку Чернігівської області.Ця захоплююча лекція стала чудовою нагодою для всіх бажаючих дізнатися про те, як втілити власну мрію в життя - створити свій власний фільм з початку і до кінця.

Андрій Вакулік – режисер фільму поділився власним досвідом від написання сценарію до пошуків акторів.
Юрій Можарівський – який виступив співпродюсером поділився досвідом, де шукати гроші на фільм, які труднощі виникли при зйомці фільму в умовах воєнного стану.
Сергій Бут - співпродюсер, актор фільму "Потєрь нєт" розкрив тему спецефектів та пояснив, якими програмами користувався під час монтажу.
 1683719263090
Крім цього, кіно команда поділилася власним досвідом та порадамияк правильно підійти до вибору теми та назви майбутнього фільму, як створити ефективну творчу команду однодумців, як шукати новітні методики написання сценарію, зйомки та монтажу.
 16837192631181683719263142
Захоплюючі приклади з реального життя, демонстрації та розповіді про те, як створювали фільм, тепла та невимушена атмосфера зробили лекцію неперевершеною. Ця зустріч стала чудовою можливістю для майбутніх менеджерів соціокультурної діяльності та всіх присутніх отримати реальні поради успішних митців про те як розкрити свій творчий потенціал та втілити власну мрію в життя.