Продовжуємо співпрацю з Агенцією регіонального розвитку Чернігівської області

Продовжуємо співпрацю з Агенцією регіонального розвитку Чернігівської області

25.03.2023 команда Агенції регіонального розвитку Чернігівської області зустрілась з викладачами та здобувачами вищої освіти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, які навчаються за спеціальністю Менеджмент соціокультурної діяльності.
Зустріч розпочала директорка Агенції Марія Руденко. Вона зазначила, що Агенція сприяє розвитку області комплексно і зосереджується як на питаннях економічного характеру, так і торкається питань мистецьких, соціокультурних, що в результаті має мультиплікаційний ефект і безпосередньо позитивно впливає на розвиток нашої області.

В ході зустрічі вона зазначила, що освіта є ключовим фактором будь-якої області, а соціокультурний менеджмент може стати головним інструментом для відновлення її потенціалу.

Роль соціокультурного менеджменту здобувачів освіти у відновленні області є дуже важливою та перспективною.

Спільно з Агенцією майбутня співпраця планується через взаємодію з різними соціальними групами, організаціями та владою з метою забезпечення гармонійного розвитку культурного життя громади та підтримки соціального діалогу, розробляючи проєкти та програми, що враховують особливості культурного середовища та потреби громади.

Від університету на зустрічі були куратор Ладонько Л.С. і група магістрантів та куратор Нехай В.А. з групою першокурсників бакалаврату.